Užsisakykite telefonu

8 675 27150
7 dienas per savaitę (nuo 10:00 iki 19:00)

Kokybės garantija

Visoms prekėms suteikiama
6-12 mėnesių garantija!

Nemokamas pristatymas

Užsakymai didesni negu 130.32 
Pristatomi NEMOKAMAI
visoje Lietuvoje jau kitą darbo dieną

Pinigų grąžinimo garantija

Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba
nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Riedučiai K2 Alexis Boa

  • Prekės kodas: Ri0132
  • Sandėlyje: Yra
149.00€
199.95€


Galimi pasirinkimai

Radote pigiau?
Klausimas apie prekę

Charakteristikos

Būklė: nauja

  • Ratukų skersmuo: 84mm dydžio. (80A), tinka pradedantiesiems ir vidutiniškai pažengusiems riedutininkams. Jų kietumas 80A užtikrina gerą slopinimą su kelio nelygumais ir gerą sukibimą. Greitesniam važiavimui į rėmą taip pat gali būti montuojami didesni 90 mm skersmens ratukai.
  • Guoliai: ILQ 7 mažesnio pasipriešinimo, leidžiantys nuriedėti didesnį atstumą. Apsaugoti C saugikliu, su galimybę guolius išsiardyti.
  • Patogus "Thermofit" riedučių aulas
  • Kilmės šalis: JAV

Mes esame specializuota parduotuvė, orientuota į geriausias riedėjimo priemones ir aksesuarus. 

Aprašymas

         K2 – tai antrasis pagal aukštį kalnas pasaulyje, esantis Himalajuose. Šį kalno pavadinimą  panaudojo1962-aisiais susikūrusi kompanija, kuri dar ir dabar primena apie savo siekį būti viršūnėje. 
        K2 firmos patentuota Softboot technologija sukėlė tikrą revoliuciją riedučių pasaulyje – iki tol buvusius kieto plastiko ir ne komfortiškus riedučius ši technologija pavertė itin patogiais bei tinkamais ir ilgesniems riedėjimams – riedučiai tapo dar puikesne pramoga dar daugiau žmonių. 
        K2 riedučiai su Boa sistema visiškai pakeitė riedučių apsiavimo patirtį. Boa – tai itin lengvas ir efektyvus būdas suveržti ir sulaisvinti riedučio batelį pagal poreikį, vertas išmėginti kiekvienam riedučių mėgėjui.  Taip pat galėsite greitai atpalaiduoti koją po riedėjimo.

Perkant riedučius iš mūsų specializuotos parduotuvės,  po sezono suteikiame NEMOKAMĄ techninę apžiūrą ir ratukų vietų sukeitimą.
Kaip galima greitai užsisakyti?

1. Tiesiog paskambinkite telefonu mūsų vadybininkui tel. +370 675 271 50 (6 dienas per savaitę nuo 10:00 iki 19:00)
2. Parašykite mums žinutę el. paštu sportovizija@gmail.com su tekstu: "Prekė GR061, Jūsų vardas: pvz. Tomas, Telefonas: pvz. 8 699 999 99"
3. Paspauskite mygtuką "Pirkti" ir užpildykite greitojo užsakymo formą.
Pirkti

Kaip pristatomos ir apmokamos prekės?

1. Užsakymo pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų durų į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą). Atsiskaitymas grynais pinigais kurjeriui pristatymo metu.
2. Pristatymas registruotu paštu visoje Lietuvoje. Atsiskaitymas atliekant įprastą bankinį pavedimą per internetinę bankininkystę arba bet kuriame banko skyriuje. Duomenis, kuriuos reikės užpildyti atliekant pavedimą, vadybininkas atsiųs el. paštu arba sms žinute.
3. Užsakymo atsiėmimas mūsų parduotuvėje adresu Savanorių 273, Kaunas. Darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00, šeštadieniais nuo 10:00 iki 16:00.