Užsisakykite telefonu

8 675 27150
7 dienas per savaitę (nuo 10:00 iki 19:00)

Kokybės garantija

Visoms prekėms suteikiama
6-12 mėnesių garantija!

Nemokamas pristatymas

Užsakymai didesni negu 130.32 
Pristatomi NEMOKAMAI
visoje Lietuvoje jau kitą darbo dieną

Pinigų grąžinimo garantija

Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba
nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Snieglentė Ride Baretta 151cm

  • Prekės kodas: Di086
  • Sandėlyje liko: 1 vnt.
289.00€
334.99€


Galimi pasirinkimai

Radote pigiau?
Klausimas apie prekę

Charakteristikos


Aprašymas

Graži, patvari, ir manevringa, Ride Baretta snieglentė tinkama visokio tipo trasom, yra tiesiog šedevras. Baretta turi  Ride firmos All Mountain formą kuri turi  rocker būdinga išlenkimą priekyje ir mikro-camber zonas prasidedančias nuo lentos vidurio  iki lentos galo. Baretta yra pagaminta su Ride firmos  Slimewalls®  kraštais ir ypatingą Carbon Array™ 3 laminatas suteikia lentai patvarumo, ir manevringumo. Nuostabi kokybė už kainą kuri nepalauž jūsų piniginės.

  • Snieglentės tipas :Hybrid All Mountain – Hybrid All Mountain tipo lenta turi micro-camber zonas išsidėsčiusias nuo lentos vidurio iki galo: tobulas rocker ir camber derinys , lenta pagaminta greičio įgavimui,  lankstumui darant įvairiems triukams ir lygiam slydimui.
  • Lankstumo Feel-O-Meter: 3 (1 lanksti - 10 Tvirta) – Ši lenta yra lanksti ir dėkinga todėl yra puikus pasirinkimas slidinėjant  įvairiomis trasomis puiki pradedantiesiems arba bet kuriam ieškančiam lentos suteikiančios tiek stabilumo jausmą ir slystančios kaip per sviestą .Ride firmos Feel-O-Meter reitingas yra taikomas kasmet ,kad atitiktų industrijos standartus.
  • Lentos forma Directional Twin – Twin ir Directional snieglenčių kombinacija, Directional Twin ypatybė yra ta ,kad  priekis ir galas yra panašaus dydžio ,tačiau lentos priekis yra lankstesnis nei galas. 
  • Right Sized – Unikali Right Sized forma atveria daugiau galimybių merginų slidinėtojų klasei. Šis unikalus lentos profilis suteikia galimybę moterims slysti ilgesne lenta  su daugiau sklandymo savybių , tobula didesniem kalnam , agresyviam slydimui bei šuoliams.
  • LSD Formos (Specifiškai merginoms sukurtas dizainas) - LSD sukurtos lentos turi ypatingą  lentos plotį taip atitinkama lankstumo indeksą visos šios savybės buvo atsargiai parinktos mąstant apie merginų patogumą. 
  • Kraštai Slimewalls® Sidewall – Ride's ypatingos Slimewalls® sienelės duoda lentai daugiau lankstumo , sugeria šuolių šoką  duodamas sklandesnį važiavimą .Kraštų  gumos  Slimewalls® išlygina betkokią trintį kuri tik gali kilti slystant slidžiu sniegu , mediniu ar metaliniu paviršiais . Šios sienelės yra tokios tvirtos jog daro lentą tiesiog nesunaikinamą.
  • Pagrindas Fusion 1500™  – pagaminta pagal industrinį standartą  puikiai sugeria vašką ir yra lengvai taisoma . Ride išrado Fusion Base™  technologiją, kurios dėka yra sujungiami keli komponentai kartu sudarantys tvirtą, greitą lentą .Kaip galima greitai užsisakyti?

1. Tiesiog paskambinkite telefonu mūsų vadybininkui tel. +370 675 271 50 (6 dienas per savaitę nuo 10:00 iki 19:00)
2. Parašykite mums žinutę el. paštu sportovizija@gmail.com su tekstu: "Prekė GR061, Jūsų vardas: pvz. Tomas, Telefonas: pvz. 8 699 999 99"
3. Paspauskite mygtuką "Pirkti" ir užpildykite greitojo užsakymo formą.
Pirkti

Kaip pristatomos ir apmokamos prekės?

1. Užsakymo pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų durų į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą). Atsiskaitymas grynais pinigais kurjeriui pristatymo metu.
2. Pristatymas registruotu paštu visoje Lietuvoje. Atsiskaitymas atliekant įprastą bankinį pavedimą per internetinę bankininkystę arba bet kuriame banko skyriuje. Duomenis, kuriuos reikės užpildyti atliekant pavedimą, vadybininkas atsiųs el. paštu arba sms žinute.
3. Užsakymo atsiėmimas mūsų parduotuvėje adresu Savanorių 273, Kaunas. Darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00, šeštadieniais nuo 10:00 iki 16:00.