BLOGAS


TOP 3 Geriausi K2 riedučiai fitneso kategorijoje pagal patirties lygį


k2 rieduciai

    

Sparčiai populiarėjant riedučių sporto šakai, vis dažniaususilaukiame klausimų kokius riedučius pasirinkti, į ką yra svarbiausiaatkreipti dėmėsį prieš perkant bei kokie riedučiai būtų geriausi pagalvažinėjimo riedučiais patirties lygį, pastarąjį ir pabandysim atsakyti. Šiamestraipsnyje riedučius skirstysime į kategorijas: pradedantiesiems, vidutiniokams bei patyrusiems.


  • Pradedantieji - ant riedučių stovi pirmą kartą arba yravažinėję vaikystėje
  • Vidutiniokai – karts nuo karto važinėja riedučiais, tik galbūt suprastesniais, lėtesniais, užsimanė dažniau užsiimti šiuo sportu, tad ieško šiekrimtesnių riedučių
  • Patyrusieji - ilgą laiką važinėja riedučiais ir gali puikiaikontroliuoti geriausių techininių charakteristikų riedučius.


Pagrindiniai kriterijai į kuriuosatsižvelgsime lygindami riedučius:


  • Guoliai
  • Komfortas
  • Užsegimas
  • Ratukų diametras
  • Ratukų kietumas


Riedučiai pradedantiesiems

Rieduciai K2


    Šiai kategorijai riedutininkų yra labai svarbu komfortas,stabilumas bei riedučių kontroliavimas. Mūsų išrinkti geriausi riedučiai pradedantiesiems būtų K2 F.I.T. 80 PRO. Šios kategorijos riedučiuose yra įmontuoti 5 klasės guoliai, kurie pasižymi kokybišku riedėjimu, tačiau nėra per daug greit, tad pradedantieji galės jaustis kontrolėje riedėdami, kol nėrasukaupę didesnės patirties, kuri leistų pereiti prie geresnės klasės guolių. Šie mūsų išrinkti K2 riedučiai pasižymi komfortišku ,,Thermofit“ aulu, kuris nuo šilumos išsiformuoja aplinkjūsų koją ir pasirūpina, kad riedučiais galėtumėte mėgautis gan ilgą laiką neišvargindami kojų. Riedučiai taip pat, puikiai tinka pradedantiesiems dėlsavo 80MM ratukųdiametro, kuris užtikrina stabilumą riedant, neprarandant greičio beimanevringumo. Šis ratukų diametras patenka į aukso viduriuką, kuomet santykistarp riedučių greičio ir manevringumo yra pats geriausias. Galiausiai, mūsųišrinkti riedučiai yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems riedutininkams, dėl savo 80A ratukų minkštumo, kuris išties efektyviai slopina įvairius kelio nelygumus bei užtikrina puikų sukibimą su danga, ypač esant slidžiai dangai, dėl kurio jūs jausitės daug stabilesni ir saugesni riedėdami.Riedučiai vidutiniokams

Rieduciai K2

    Šios kategorijos riedutininkams norisi šiek tiek daug greičio nei pradedantiesiems, tačiau neprarandant komforto bei išlaikant tvirtą riedučių kontrolę. Šiai kategorijai mūsų manymu geriausiai tinka riedučiai K2 F.I.T. 84 BOA. Riedučiuose yra įmontuoti 7 klasės ILQ-7 guoliai, kurie pasižymi juntamai greitesniu riedėjimu, ir yra tarpinis variantas tarp pradedančiųjų bei patyrusių riedutininkų guolių. Šis modelis taip pat, pasižymi itin patogiu BOA užsegimu, kurio dėka jums nereiks gaišti laiko raišantis riedučius, taip greičiau galėsite mėgautis riedėjimu. Išrinkti riedučiai turi 84MM ratukų diametrą, kuris užtikrina stabilumą riedant bei yra šiek tiek greitesni nei ant pradedančiųjų riedučių dedami ratukai. Kaip jau aukščiau buvo minėta ant pradedančiųjų riedučių, taip ir šie patenka į aukso viduriuką ratuko diametro, kuris yra ribose 80-84MM, tai yra geriausias santykis tarp riedučių greičio bei manevringumo. Riedučiai taip pat, pasižymi komfortišku ,,Thermofit“ aulu, kuris jau buvo minėtas dalyje apie riedučius pradedantiesiems, išsiformuojantis nuo šilumos aplink jūsų koją ir pasirūpinadamas, kad riedučiais galėtumėte riedėti gan ilgą laiką. Galiausiai, šio modelio ratukų kietumas yra toks pats, kaip pradedančiųjų riedučių, t.y. 80A, kuris leidžia išlaikyti komfortišką riedėjimą, puikiai sugeriant kelio nelygumus bei išlaikant gerą sukubimą su kelio danga, kuris leidžia išvengti įvairių traumų patiriamų važinėjant riedučiais.Riedučiai patyrusiems

Rieduciai K2

    Šios kategorijos riedutininkų pagrindiniai prioritetai yra ženkliai didesnis išvystomas greitis nei vidutiniokų riedučiuose bei išlaikomas šioks toks komfortas. Šiai kategorijai išrinkome K2 VO2 100 PRO X. Tai yra aukščiausios klasės riedučiai fitneso kategorijoje. Šiuose riedučiuose yra įmontuoti geriausi rinkoje esantys 9 klasės ILQ-9 guoliai, kurie pasižymi ypač maža trintimi, todėl galį išvystyti išties didelį maksimalų greitį. Šie K2 riedučiai kaip jau ir anksčiau minėti pasižymi komfortišku ,,Thermofit“ aulu, kurio dėka jūsų kojos ne taip pavargsta ir dėl to galite riedėti ilgesnį laiką. Užsegimui šie riedučiai naudoja „Speed Lacing“ sistemą, kuri nėra tokia patogi kaip auksčiau minėta „BOA“ sistema, tačiau yra daug patikimesnė. Jeigu taip nutiktų, kad nutrūktų raištelis, nesunkiai jį galėtumėte pakeisti kitu ir toliau kuo puikiausiai naudotis riedučiais. Šio riedučių modelio ratukai išsiskiria nuo anksčiau minėtų, tuo, kad kiekviename riedutyje dedama po 2x 90MM dydžio ratukus priekyje ir po 2x 100MM dydžio ratukus gale. Toks ratukų išdėstymas suteikia manevringumą, kuris gaunamas tik su 90MM diametro ratukais bei maksimalų greitį, kurį galima išvystyti tik su 100MM ratukais. Galiausiai, VO2 modelio ratukai yra 83A kietumo ir yra šiek tiek kietesni už anksčiau minėtus, tai leidžia išvystyti didesnį maksimalų greitį, išlaikant pakankamą sukibimą su kelio danga ir nelygumų slopinimą, taip pat, šių ratukų kietumas garantuoja ilgesnį tarnavimo laiką už anksčiau minėtų modelių ratukus.
    Apibendrinant, visos riedutininkų kategorijos turi tam tikrus prioritetus, kartais prioritetai gali sutapti nepaisant riedutininko patirties lygio. Ne išimtis, kad pradedantysis riedutininkas gali nusipirkti, patyrusiems skirtus riedučius, nepaisant jam teikiamų rekomendacijų ir atvirkščiai. Šis straipsnis yra rekomendacinio pobūdžio, tad tikimės, kad bent kažkiek padėjome suprasti, kurie riedučiai jums būtų patys tinkamiausi.


Šaltiniai:

  1. Wikipedijos nuoroda


Istorijos

Tomas 15-to gimtadienio proga nuo savo tėvų gavo galimybę išsirinkti norimą dovaną iš sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvės . Atvykęs su tėvais Tomas žvalgėsi po parduotuvę ir jos siūlomas prekes. Tomo dėmesį labiausiai patraukė įvairių spalvų ir dizaino paspirtukai. Išbandęs keletą skirtingų gamintojų paspirtukų su skirtingomis techninėmis charakteristikomis, Tomas apsisprendė ir išsirinko norimą ir jam patogiausią paspirtuką. Tomo tėvai buvo labai sužavėti parduotuvės konsultantų aptarnavimu bei suteikta informacija, tik konsultantų pagalba padėjo jų sūnui išsirinkti kokybiškiausią paspirtuką. Tai istorijos su laiminga pabaiga, kadangi Tomas buvo labai patenkintas išsirinkta preke, o tėvai nėgalėjo atsidžiaugti būtent tuo, kad jų sūnus išsirinko sau labiausiai patinkančią dovaną- paspirtuką.

Dominykas po 10-ties metų dviračių sporte, nusprendė, jog nori pakeisti savo laisvalaikį įvairesnį, kas būtų nesusiję su dviračiais, tačiau, jog tai būtų veikla, susijusi su judėjimu. Po dvejonių ir ilgų paieškų visai netyčiomis iš draugų nugirdęs apie smagius pasivažinėjimus riedučiais, Dominykas nusprendė pabandyti būtent tai. Užsukęs į vieną iš sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvių, parduotuvės konsultantui jis išdėstė būtent savo, kaip sportininko kriterijus, kurie atitiktų jo norus. Tai buvo būtent kokybė, kad riedučiai būtų su tvirta važiuokle, komfortiški kojai, pritaikyti ilgiems pasivažinėjimams. Kaip sportininkui Dominykui labai rūpėjo riedučių aukštos techninės charakteristikos, jis domėjosi, kas būtent labiausiai atitinka, jo važinėjimo stilių lyginant važinėjimą su dviračiu. Galiausiai po ilgų parduotuvės konsultacijų, Dominykas išsirinko ir įsigijo jo norus ir poreikius atitinkančius riedučius. Išeidamas iš parduotuvės jis labai dėkojo konsultantui už tikslingą informaciją ir malonų aptarnavimą.

Esu Aistė 32 metų bėgimo entuziastė. Visus metus dalyvauju varžybose. Man sportas yra gyvenimo būdas. Kasmet stengiuosi išbandyti ką nors nauja. Šiemet šalia intensyvaus gyvenimo ritmo, pasirinkau naują pomėgį važinėjimą riedučiais. Man aktualiausia buvo ilgos distancijos, kurioms reikalingos aukštos riedučių techninės charakteristikos ir maksimalus patogumas. Dabar esu laiminga nusipirkus riedučius, nes geras aptarnavimas yra tai, kai gali išbandyti daug gamintojų vienoje parduotuvėje, o gerų parduotuvių Kaune galima rasti ant trijų pirštų.

Po studijų baigimo mūsų jauna šeima persikėlė gyventi į naują butą, esantį prie dviračių tako greta Lampėdžių karjero. Jau pirmą vakarą nustebome, kiek daug žmonių pravažiuoja su riedučiais ir paspirtukais. Tad po poros dienų kilo klausimas, kur įsigyti ir mums riedučius, kadangi neperkame prekių iš prekybos centrų, nes kiek pamename visada mus nuvildavo kokybe, tad pradėjome ieškoti specializuotų parduovių. Svarbiausi norai buvo malonus pardavėjų aptarnavimas ir galimybė išsirinkti riedučius, turinčius aukštas technines charakteristikas. Mūsų norus įgyvendinome, vyrui nupirkome Rollerblade gamintojo riedučius, o man K2 gamintojo riedučius. Labiausiai nustebino galimybė išvystyti didelį greitį su riedučiais, kuris panasus dviratininkams. Tad įspūdžiams pasiruošę. 

5. Mūsų dukreliai jau 8 mėnesiai, žaislų turime begalę. Pagerėjus orui mes kasdien išeiname į laukutį. Matau daug vaikų, kurie žaidžia ant žolytės ar žvyriuko. Man, kaip mamai, tai nemalonu stebėti, kad katik čia buvo šuniukai, o dabar vaikučiai. Tad suradau aktyvią pramogą- paspirtukai, katik pradėjusiai ropoti mūsų mergaitei su sėdynę:). Prilaikant, jau jai puikiai sekasi. Man buvo svarbiausia, kai lankiausi parduotuvėje Kaune mandagus  konsultavimas, žinoti, kad daigtas tarnaus ilgam ir turės tarptautinius sertifikatus ir garantijas norėjosi išmanančio žmogaus patarimo. Iš gausybės transporto radau tik keletą gamintojų Micro vaikams ir Smartscoo man su vyru. Tad išvada pasidomėjus giliau įvairovė pasirinkimų smarkiai sumažėja.Sportvision  pataria - Kaip išsirinkti snieglentę!


Savaitės prekė

Riedlente Kruizeris Overprint kruizeriai vazinejimui mieste