BLOGAS

Istorijos

Tomas 15-to gimtadienio proga nuo savo tėvų gavo galimybę išsirinkti norimą dovaną iš sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvės . Atvykęs su tėvais Tomas žvalgėsi po parduotuvę ir jos siūlomas prekes. Tomo dėmesį labiausiai patraukė įvairių spalvų ir dizaino paspirtukai. Išbandęs keletą skirtingų gamintojų paspirtukų su skirtingomis techninėmis charakteristikomis, Tomas apsisprendė ir išsirinko norimą ir jam patogiausią paspirtuką. Tomo tėvai buvo labai sužavėti parduotuvės konsultantų aptarnavimu bei suteikta informacija, tik konsultantų pagalba padėjo jų sūnui išsirinkti kokybiškiausią paspirtuką. Tai istorijos su laiminga pabaiga, kadangi Tomas buvo labai patenkintas išsirinkta preke, o tėvai nėgalėjo atsidžiaugti būtent tuo, kad jų sūnus išsirinko sau labiausiai patinkančią dovaną- paspirtuką.

Dominykas po 10-ties metų dviračių sporte, nusprendė, jog nori pakeisti savo laisvalaikį įvairesnį, kas būtų nesusiję su dviračiais, tačiau, jog tai būtų veikla, susijusi su judėjimu. Po dvejonių ir ilgų paieškų visai netyčiomis iš draugų nugirdęs apie smagius pasivažinėjimus riedučiais, Dominykas nusprendė pabandyti būtent tai. Užsukęs į vieną iš sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvių, parduotuvės konsultantui jis išdėstė būtent savo, kaip sportininko kriterijus, kurie atitiktų jo norus. Tai buvo būtent kokybė, kad riedučiai būtų su tvirta važiuokle, komfortiški kojai, pritaikyti ilgiems pasivažinėjimams. Kaip sportininkui Dominykui labai rūpėjo riedučių aukštos techninės charakteristikos, jis domėjosi, kas būtent labiausiai atitinka, jo važinėjimo stilių lyginant važinėjimą su dviračiu. Galiausiai po ilgų parduotuvės konsultacijų, Dominykas išsirinko ir įsigijo jo norus ir poreikius atitinkančius riedučius. Išeidamas iš parduotuvės jis labai dėkojo konsultantui už tikslingą informaciją ir malonų aptarnavimą.

Esu Aistė 32 metų bėgimo entuziastė. Visus metus dalyvauju varžybose. Man sportas yra gyvenimo būdas. Kasmet stengiuosi išbandyti ką nors nauja. Šiemet šalia intensyvaus gyvenimo ritmo, pasirinkau naują pomėgį važinėjimą riedučiais. Man aktualiausia buvo ilgos distancijos, kurioms reikalingos aukštos riedučių techninės charakteristikos ir maksimalus patogumas. Dabar esu laiminga nusipirkus riedučius, nes geras aptarnavimas yra tai, kai gali išbandyti daug gamintojų vienoje parduotuvėje, o gerų parduotuvių Kaune galima rasti ant trijų pirštų.

Po studijų baigimo mūsų jauna šeima persikėlė gyventi į naują butą, esantį prie dviračių tako greta Lampėdžių karjero. Jau pirmą vakarą nustebome, kiek daug žmonių pravažiuoja su riedučiais ir paspirtukais. Tad po poros dienų kilo klausimas, kur įsigyti ir mums riedučius, kadangi neperkame prekių iš prekybos centrų, nes kiek pamename visada mus nuvildavo kokybe, tad pradėjome ieškoti specializuotų parduovių. Svarbiausi norai buvo malonus pardavėjų aptarnavimas ir galimybė išsirinkti riedučius, turinčius aukštas technines charakteristikas. Mūsų norus įgyvendinome, vyrui nupirkome Rollerblade gamintojo riedučius, o man K2 gamintojo riedučius. Labiausiai nustebino galimybė išvystyti didelį greitį su riedučiais, kuris panasus dviratininkams. Tad įspūdžiams pasiruošę. 

5. Mūsų dukreliai jau 8 mėnesiai, žaislų turime begalę. Pagerėjus orui mes kasdien išeiname į laukutį. Matau daug vaikų, kurie žaidžia ant žolytės ar žvyriuko. Man, kaip mamai, tai nemalonu stebėti, kad katik čia buvo šuniukai, o dabar vaikučiai. Tad suradau aktyvią pramogą- paspirtukai, katik pradėjusiai ropoti mūsų mergaitei su sėdynę:). Prilaikant, jau jai puikiai sekasi. Man buvo svarbiausia, kai lankiausi parduotuvėje Kaune mandagus  konsultavimas, žinoti, kad daigtas tarnaus ilgam ir turės tarptautinius sertifikatus ir garantijas norėjosi išmanančio žmogaus patarimo. Iš gausybės transporto radau tik keletą gamintojų Micro vaikams ir Smartscoo man su vyru. Tad išvada pasidomėjus giliau įvairovė pasirinkimų smarkiai sumažėja.


Sportvision  pataria - Kaip išsirinkti snieglentę!


Savaitės prekė

Riedlente Kruizeris Overprint kruizeriai vazinejimui mieste