Užsisakykite telefonu

8 675 27150
7 dienas per savaitę (nuo 10:00 iki 19:00)

Kokybės garantija

Visoms prekėms suteikiama
6-12 mėnesių garantija!

Nemokamas pristatymas

Užsakymai didesni negu 130.32 
Pristatomi NEMOKAMAI
visoje Lietuvoje jau kitą darbo dieną

Pinigų grąžinimo garantija

Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba
nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Slidės Atomic Sweet Daddy

  • Prekės kodas: atom111
  • Sandėlyje liko: 1 vnt.
60.00€


Galimi pasirinkimai

Radote pigiau?
Klausimas apie prekę

Charakteristikos
Aprašymas

Slidės Atomic Sweet Daddy turi apkaustus, tinkančius visokio dydžio batams. Slidės yra puikios būklės, paruoštos sezonui.


Ilgis - 172 cm

Radius - 20 m.

Išmatavimai: 117-80-103 mm (viršus / vidurys / galas).
Kokio ilgio slides pasirinkti?

Tai tikriausiai dažniausiai užduodamas klausimas, todėl tikimės jog ši informacija Jums padės priimti tinkamą sprendimą ir lengviau išsirinkti slides.

Pasirenkant slides yra taikoma taisyklė: slidės turėtų būti 10-20cm. trumpesnės už slidininko ūgį.

Trumpesnes slides renkasi mažiau patyrę slidininkai bei tie,kas nori slidinėti trumpais agresyvesniais posūkiais, tačiau neverta pamiršti to, kad su trumpomis slidėmis yra greičiau pavargstama.

Ilgesnes slides verta rinktis labiau patyrusiems bei didesnį greitį mėgstantiems slidininkams.Slides bus lengviau išsirinkti kai priskirsite, kuriam tipui priklausote.

Pradedantieji: Šiam lygiui priskirtume tuos, kurie pirmą kartą stos ant slidžių, nesijaučia itin tvirtai šiame sporte ir tuos, kurie mėgsta švelnius posūkius,  t.y. ne agresyvų slidinėjimą. Tipinės pradedančiųjų slidėms priskiriamos savybės: slidės yra šiek tiek minkštesnės (lankstesnės), siauresnės,  su putų ar minkštos medienos slidžių šerdimi. „Rocker“ tipo išlenkimai slidžių priekyje ir gale supaprastina posūkių iniciavimą ir rečiau „pakimba“.

Pažengusieji / Patyrę: Į šį lygį patenka didžioji dalis slidininkų: ir tie, kurie mėgsta tikslų, aštrų slidinėjimo stilių, ir tie, kurie drąsiai žengia į puraus sniego trasas. Šiems slidininkams rekomenduojamos slidės paprastai yra platesnės nei pradedančiųjų, standesnės medienos šerdimi, su sluoksniuota šoninės sienelės konstrukcija. Priklausomai nuo slidžių, šio lygio slidės gali būti „Full Camber“, „Rocker“ tipo arba jų kombinacija.

Patyrę / Ekspertai: Nepriklausomai nuo vietovės, kurioje ketinama slidinėti, patyrusiems slidininkams skirtos slidės yra skirtos agresyviam slidinėjimui ir kvalifikuotam slidininkui. Dažnai jos sudarytos iš medienos branduolio, titano, anglies pluošto ir panašių medžiagų sluoksnių, užtikrinančių geresnius čiuožimo rezultatus važinėjant dideliu greičiu ar ypatingomis sąlygomis. Šiam lygiui skirtos slidės paprastai būna standesnės nei pažengusiesiems skirtos slidės ir jas sunkiau valdyti šliuožant lėtai. Tokios slidės visų tipų šliuožimui – Carving, All-Mountain, Powder – siūlomos su įvairių tipų „Rocker“ konfigūracijomis.

 

„Camber“

Tai tradicinis slidžių ir snieglenčių profilis. „Camber“ tipo slidės ir snieglentės yra šiek tiek išlenktos į viršų per vidurį, su kontaktiniais taškais (vietos, kuriose slidė be slidininko svorio remiasi į sniegą) arti slidės galų.  „Camber“ tipo slidės reikalauja tikslesnio posūkio inicijavimo ir suteikia idealų tikslumą bei jėgą šliuožiant kietesniu sniegu ar specialiai paruošta danga. Slidininko svoris tolygiai paskirsto spaudimą per visą slidės ilgį, todėl pagerėja sukibimas.

„Rocker“

„Rocker“ (taip pat kartais vadinamos atvirkštinėmis „Camber“) tipo slidės yra tarsi aukštyn kojomis apversta „Camber“ slidė. Šio tipo slidės ir snieglentės puikiai tinka šliuožimui puriu sniegu, palengvina posūkius ant jo ir sumažina tikimybę „užsikabinti“ slidės kraštu.  Dauguma slidžių ir snieglenčių, sukurtų šliuožti puriu sniegu, yra šio tipo.

„Rocker/Camber“

Rocker/Camber“ stiliaus slidės sujungia tradicinį „Camber“ išlenkimą ties slidininko kojomis, slidės centre, su pailgintu, išlenktu slidės priekiu, pasiskolintu iš „Rocker“ tipo slidės. Priekinis atramos taškas šio tipo slidėse yra atitrauktas toliau nuo priekio, o užpakalinis lieka arčiau galo. Šio tipo slidės leidžia neįklimpti šliuožiant gilaus sniego ruožuose, tačiau išlaiko sukibimą, kai jūsų svoris yra perkeliamas į slidės galą.  Vis daugiau kalnų slidžių yra gaminamos su šiuo profiliu.

Rocker/Camber/Rocker“

Šio tipo slidžių atramos taškai yra gerokai arčiau slidės vidurio nei „Camber“ tipo, tačiau dar ne visai po pėda. Tokio tipo slidės suteikia žaismingo lengvumo mėgstantiems slidinėjimo parkus, lengvą slydimą, puraus sniego gerbėjams, atlaidumą pradedantiesiems ir universalumą tiems, kurie nori turėti tik vieną, idealią slidžių porą.

„Rocker/Flat/Rocker“

Dar viena „Rocker“ variacija, suteikianti daugiau sukibimo nei klasikinis „Rocker“ variantas, tuo pačiu išlaikanti galimybę lengvai atlikti manevrus ir išsilaikyti ant papurento sniego. Tai aukso viduriukas tarp klasikinių „Rocker“ ir „Rocker/Camber/Rocker“ tipo slidžių.


Sukimo spindulys paprastai nusakomas pagal slidės priekio, vidurio ir galo formą, dažniausiai išreiškiamas metrais. Kuo mažesnis slidės vidurio plotis palyginus su jos priekiu ir galu, tuo trumpesnis posūkio spindulys. Kuo trumpesnis šis spindulys, tuo slidės bus geresnės greituose posūkiuose. Kuo didesnis spindulys, tuo stabilesnės slidės šliuožiant dideliu greičiu, tačiau lėtesnės posūkiuose.

Sukimo spindulys

Posūkio tipas

Slidinėjimo stilius

<16 m

Trumpas

Carving

17–22 m

Vidutinis

All-Mountain, Park & Pipe

>22 m

Ilgas

Powder, Big-MountainMinkštos slidės geriausia yra pradedančiąjam, su jomis posūkiai atliekami lengviausiai, "atleidžia" menkas slidininko klaidas, tačiau prarandamas stabilumas, sukibimas su šlaitu ir jei jūs esate greitai progresuojantis slidininkas siūlytume iš karto pereiti prie vidutinio kietumo slidžių.

Vidutinio kietumo slides renkasi dauguma slidininkų. Jos puikiai elgiasi trąsoje, nevargina slidininko, dažniausiai būna atlaidžios slidininko klaidoms, tinkamos visų trąsų tipams bei leidžia mėgautis kalnais.

Kietas ir labai kietas slides dažniausiai renkasi sportininkai ir labai patyrę slidininkai, nes jos tiksliausiai atlieka slidininko norimus atlikti veiksmus, tačiau iš slidininko tuo pačiu reikalauja labai didelių pastangų, jėgos bei patirties. Jei į kalnus važiuojate ne treniruotis, o pailsėti, paslidinėti savo malonumui siūlome šios kategorijos nesirinkti.


Kaip galima greitai užsisakyti?

1. Tiesiog paskambinkite telefonu mūsų vadybininkui tel. +370 675 271 50 (6 dienas per savaitę nuo 10:00 iki 19:00)
2. Parašykite mums žinutę el. paštu sportovizija@gmail.com su tekstu: "Prekė GR061, Jūsų vardas: pvz. Tomas, Telefonas: pvz. 8 699 999 99"

Kaip pristatomos ir apmokamos prekės?

1. Užsakymo pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų durų į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą). Atsiskaitymas grynais pinigais kurjeriui pristatymo metu.
2. Pristatymas registruotu paštu visoje Lietuvoje. Atsiskaitymas atliekant įprastą bankinį pavedimą per internetinę bankininkystę arba bet kuriame banko skyriuje. Duomenis, kuriuos reikės užpildyti atliekant pavedimą, vadybininkas atsiųs el. paštu arba sms žinute.
3. Užsakymo atsiėmimas mūsų parduotuvėje adresu Savanorių 273, Kaunas. Darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00, šeštadieniais nuo 10:00 iki 16:00.