Menu
Your Cart

Termo rūbai

Max. temperatūra:  68 °C / Vid. temperatūra:  55 °C Pakuotėje: 1 pora.Svoris: 48 g.Sudėtis: Geležies milteliai, druska, aktyvuota anglis, vanduo, vermikulitas. Saugumo instrukcija: netinkama gydymui. Netinkama vaikams iki 6 metų. Nenaudoti ant patinusios, jaut..
Kaina
2.00€
Be PVM:2.00€
Max. temperatūra:  45 °C / Vid. temperatūra:  37°C Pakuotėje: 1 pora.Svoris: 70-74 g.Sudėtis: Geležies milteliai, druska, aktyvuota anglis, vanduo, vermikulitas. Saugumo instrukcija: netinkama gydymui. Netinkama vaikams iki 6 metų. Nenaudoti ant patinusios, jautrio..
Kaina
4.00€
Be PVM:4.00€
Brand: R2
Minkštas ir funkcinionalus termo viršus madingoje ir patrauklioje spalvų kombinacijoje. Jis buvo sukurtas siekiant maksimalaus komforto. Medžiagos sudėtis užtikrina šilumą, komfortą ir veiksmingą drėgmės transportavimą. Jis  labai lengvas ir malonus liesti. Tinka visoms žiemos pramogoms.·&n..
Kaina
30.00€
Be PVM:30.00€
Brand: R2
Minkštos  ir funkcinionalios  termo kelnės madingoje ir patrauklioje spalvų kombinacijoje. Jos buvo sukurtoss siekiant maksimalaus komforto. Medžiagos sudėtis užtikrina šilumą, komfortą ir veiksmingą drėgmės transportavimą. Labai lengvos ir malonios liesti. Tinka visoms žiemos pramogom..
Kaina
30.00€
Be PVM:30.00€
Termo marškinėliai R2
Laikinai nėra
Brand: R2
 Nauja technologija su specialiai apdorota medžiaga,kuri  labai lengva ir maloni liesti. Ji buvo sukurta siekiant maksimalaus komforto. Tai puikiai reguliuoja jūsų kūno temperatūrą, greitai pašalina drėgmę nuo odos ir greitai išdžiūva. Vėsina jus, kai prakaituojate  ir šildo jus..
Kaina
30.00€
Be PVM:30.00€
Vyriškos termo kelnės R2 ATF011B
Laikinai nėra
Brand: R2
 Nauja technologija su specialiai apdorota technologija,yra  labai lengvas ir malonus liesti. Jis buvo sukurtas siekiant maksimalaus komforto. Tai puikiai reguliuoja jūsų kūno temperatūrą, greitai pašalina drėgmę nuo odos ir greitai išdžiūva. Vėsina jus, kai prakaituojate  ir šildo ..
Kaina
30.00€
Be PVM:30.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)