Menu
Your Cart

D-STREET

Brand: D-STREET
Size: 40'' x 9.25''.Construction: 7 ply Canadian Maple with stain veneers.Wheelbase: Inside 26.5.Trucks: 180mm RKP Truck, 94A HR bushing.Wheels: 70mm x 51mm PU Stoneground 80A HR.Bearings: Abec 7..
Kaina
169.00€
Be PVM:169.00€
Brand: D-STREET
Denio ilgis (mm):965Denio plotis (mm):241Denio medžiaga:9 ply Hardrock MapleVažiuoklė:180mm (7") RKPRatų skersmuo (mm):70x51 PU Cast 78A HRGuolių rūšis:ABEC-7     ..
Kaina
159.00€
Be PVM:159.00€
Brand: D-STREET
Deck'as: 7 sluoksnių kietasis klevas.Ašys: 7" RKP TrucksIšmatavimai: 35" x 9".Guoliai:  Abec-7.Ratukai: 65mm x 51mm.Bushings: 94A.Ratukų kietumas: 83A...
Kaina
135.00€
Be PVM:135.00€
Brand: D-STREET
Deck'as: 7 sluoksnių kietasis klevas.Ašys: 7" RKP TrucksIšmatavimai: 35" x 9".Guoliai:  Abec-7.Ratukai: 65mm x 51mm.Bushings: 94A.Ratukų kietumas: 83A...
Kaina
135.00€
Be PVM:135.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: D-Street

Būstinė: Didžioji Britanija

Apie įmonę: D-Street yra žinoma įmonė, specializuojanti riedlenčių, longboardų, cruiser'ų ir jų priedų gamyboje bei platinime. Įkurta siekiant suteikti entuziastams aukštos kokybės ir inovatyvią įrangą, D-Street greitai išpopuliarėjo dėl savo unikalių dizainų, patvarumo ir dėmesio detalėms. Įmonė orientuojasi į įvairių poreikių ir stiliaus riedlentininkų aprūpinimą, nuo pradedančiųjų iki profesionalų.

Produktai: D-Street siūlo platų riedlenčių ir jų priedų asortimentą, įskaitant:

  • Riedlentės: D-Street gamina įvairias riedlentes, skirtas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Riedlentės pasižymi aukštos kokybės medžiagomis ir inovatyviais dizainais, kurie užtikrina puikias važiavimo savybes ir ilgaamžiškumą.

  • Longboardai ir cruiser'iai: D-Street longboardai ir cruiser'iai yra sukurti taip, kad suteiktų sklandų ir stabilų važiavimą. Jie yra puikus pasirinkimas tiek miesto gatvėms, tiek ilgesniems pasivažinėjimams. Šie produktai pasižymi išskirtiniu dizainu ir aukštos kokybės konstrukcija.

  • Priedai: D-Street taip pat siūlo įvairius priedus ir dalis, tokias kaip ratai, ašys, griptape'ai ir guoliai. Šie priedai yra sukurti taip, kad būtų lengva juos keisti ir pritaikyti pagal individualius poreikius.

Vertybės ir inovacijos: D-Street vertina kokybę, inovacijas ir klientų pasitenkinimą. Įmonė nuolat investuoja į naujų technologijų ir medžiagų tyrimus, siekdama sukurti pažangiausius ir patikimiausius produktus rinkoje. Bendradarbiaudama su riedlentininkais ir dizaineriais, D-Street siekia suprasti jų poreikius ir lūkesčius bei juos atspindėti savo produktuose.

Komanda: D-Street komanda sudaro talentingi ir patyrę specialistai, kurie derina aistrą riedlenčių sportui su techninėmis žiniomis. Įmonės sportininkai aktyviai dalyvauja produktų kūrimo ir testavimo procese, užtikrindami, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukščiausius standartus.

Rinkos pozicija: D-Street yra gerai žinomas prekės ženklas riedlentininkų bendruomenėje Didžiojoje Britanijoje ir visame pasaulyje. Įmonė yra pripažinta dėl savo patikimų ir aukštos kokybės produktų, kurie padeda sportininkams pasiekti geriausius rezultatus ir jaustis saugiai. D-Street yra populiarus tiek mėgėjų, tiek profesionalių riedlentininkų tarpe dėl savo įvairių produktų linijos, atitinkančios skirtingus poreikius ir stilius.

Vizija: D-Street siekia tapti pirmaujančiu riedlenčių, longboardų ir cruiser'ų gamintoju pasaulyje, toliau investuodama į naujas technologijas ir produktų tobulinimą. Įmonė planuoja plėsti savo produktų liniją, įtraukti naujus dizaino sprendimus bei skatinti riedlenčių sporto kultūrą visame pasaulyje, teikdama inovatyvius, patvarius ir stilingus produktus.