Menu
Your Cart

Dalbello

Brand: Dalbello
Dalbello DS 110 MS Black slidinėjimo batai suteikia puikų balansą tarp komforto ir našumo, ypač tinka pažengusiems slidininkams, kuriems reikalinga patikima įranga siekiant tobulinti savo įgūdžius kalnuose. Su 110 flekso indeksu, šie batai garantuoja tvirtą palaikymą ir puikų energijos perdavimą, o ..
Kaina
340.00€
Be PVM:340.00€
Brand: Dalbello
Dalbello Panterra 85 GW yra moteriški slidinėjimo batai, sukurti tiek pradedančioms, tiek pažengusioms slidininkėms, kurios ieško puikaus pritaikymo ir universalaus našumo. Su 85 flex indeksu šie batai yra puikus pasirinkimas, siekiant užtikrinti komfortą ir stabilumą ant šlaito.Dalbello Panterra 85..
Kaina
300.00€
Be PVM:300.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: Dalbello Sports

Būstinė: Casella d'Asolo, Italija

Apie įmonę: Dalbello Sports yra gerai žinoma italų įmonė, specializuojanti riedlenčių ir slidinėjimo batus bei įrangą. Įkurtas 1974 metais, Dalbello greitai išpopuliarėjo dėl savo aukštos kokybės produktų, kurie yra plačiai naudojami tiek pradedančiųjų, tiek profesionalių sportininkų tarpe visame pasaulyje. Įmonė išsiskiria inovatyviu dizainu, patvarumu ir dėmesiu detalėms, siekdama užtikrinti geriausią naudojimosi patirtį savo klientams.

Produktai: Dalbello Sports siūlo plataus asortimento produktus, įskaitant:

  • Slidinėjimo batai: Dalbello slidinėjimo batų kolekcija apima įvairias kategorijas, nuo pradedančiųjų ir mėgėjų iki profesionalių slidinėtojų. Šie batai pasižymi aukštos kokybės medžiagomis, ergonomišku dizainu ir technologiniais sprendimais, kurie užtikrina komfortą, saugumą ir našumą ant kalnų.

  • Riedlenčių bateliai: Dalbello riedlenčių bateliai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės ir pritaikymo skirtingiems stiliams ir lygiams. Šie bateliai yra populiarūs tiek slalomo, tiek laisvo stiliaus riedlentininkų tarpe dėl jų patvarumo, sklandaus judėjimo ir patogumo.

  • Backcountry ir freeride riedlenčių bateliai: Skirti ekstremaliems slidinėtojams, Dalbello backcountry ir freeride riedlenčių bateliai pasižymi stipria konstrukcija, atsparumu vandeniui ir sniegui bei pritaikymu sudėtingiems kalnų sąlygoms.

  • Kita slidinėjimo įranga: Įmonė taip pat siūlo įvairius slidinėjimo aksesuarus ir priedus, tokius kaip slidinėjimo šalmai, apsaugos, pirštinės ir daug kitų, kurie užtikrina saugumą ir patogumą slidinėjimo metu.

Vertybės ir inovacijos: Dalbello Sports vertina aukštą produktų kokybę, inovacijas ir klientų patenkinimą. Įmonė nuolat tobulina savo technologijas ir medžiagas, kad galėtų pasiūlyti pažangiausius ir patikimiausius produktus rinkoje. Dalbello bendradarbiauja su profesionaliais slidinėtojais ir inžinieriais, siekdama suprasti jų poreikius ir kūrybingai atsakyti į iššūkius slidinėjimo pramonėje.

Komanda: Dalbello Sports komanda sudaro aistringi ir patyrę specialistai, kurie derina techninį žinias su didžiule slidinėjimo pramogų aistra. Įmonės sportininkai ir dizaineriai aktyviai dalyvauja naujų produktų kūrimo ir testavimo procese, užtikrindami, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukščiausius pramonės standartus.

Rinkos pozicija: Dalbello Sports yra gerai žinomas ir gerbiamas slidinėjimo įrangos gamintojas tarptautinėje slidinėjimo bendruomenėje. Įmonė yra pripažinta dėl savo inovatyvių produktų, kokybės ir patikimumo, kurie padeda sportininkams pasiekti geriausius rezultatus ir saugiai mėgautis slidinėjimo patirtimi. Dalbello Sports yra populiarus tiek profesionalių slidinėtojų, tiek mėgėjų tarpe dėl savo įvairių produktų linijos, kuri atitinka skirtingus slidinėjimo poreikius.

Vizija: Dalbello Sports siekia išlikti pirmaujančiu slidinėjimo batų ir įrangos gamintoju pasaulyje, toliau investuodama į naujas technologijas, inovacijas ir kokybę. Įmonė planuoja plėsti savo produktų liniją, įtraukti naujus dizaino sprendimus bei skatinti slidinėjimo sporto kultūrą, teikdama aukštos kokybės ir funkcionalius produktus, kurie atitinka visų slidinėtojų poreikius ir lūkesčius.