Menu
Your Cart

Darkstar

Brand: Darkstar
LENTA 7.9GRIP DARKSTAR AŠYS TENSOR 5.3 (92A BUSHINGAI, LENGVIASNIAM PASISUKIMUI, NET IR MAŽESNIO SVORIO SKEITERIAM) RATAI DARKSTAR 52MM (95A URTETANAS, UNIVERSALI FORMULĖ SKATEPARKUI IR STREET SKEITINIMUI)GUOLIAI DARKSTAR CARBON STEEL SPEED BEARINGSVARŽTA..
Kaina
139.00€
Be PVM:139.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: Darkstar Skateboards

Įmonės įkūrimo data: 1997 m.

Įkūrėjas: Chet Thomas

Būstinė: El Segundo, Kalifornija, JAV

Apie įmonę: Darkstar Skateboards yra gerai žinoma riedlenčių gamintoja, įkurta 1997 m. profesionalaus riedlentininko Chet Thomas. Įmonė greitai išpopuliarėjo dėl savo aukštos kokybės produktų ir novatoriško dizaino. Darkstar garsėja savo tvirtais ir ilgaamžiais riedlenčių deniais, kurie gaminami naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir modernias gamybos technologijas.

Produktų asortimentas: Darkstar siūlo platų riedlenčių asortimentą, kuris apima:

  • Riedlenčių denius: Aukštos kokybės medžiagos ir pažangios gamybos technologijos užtikrina patvarumą ir ilgalaikį naudojimą.

  • Ratai: Specialiai sukurti įvairiems paviršiams ir riedėjimo stiliams, Darkstar riedlenčių ratai užtikrina sklandų ir greitą važiavimą.

  • Guoliai: Aukštos klasės guoliai, kurie užtikrina mažą trintį ir ilgą tarnavimo laiką.

  • Komplektai: Pilnai surinktos riedlentės, puikiai tinkančios tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Vizija: Darkstar siekia būti pirmaujančia riedlenčių gamintoja pasaulyje, teikdama inovatyvius ir kokybiškus produktus bei skatindama riedlenčių sporto kultūrą. Įmonė toliau plės savo produktų liniją ir stiprins pozicijas tarptautinėje rinkoje, siekdama įkvėpti ir palaikyti riedlentininkus visame pasaulyje.