Menu
Your Cart

Enjoi

Brand: Enjoi
GRIP JESSUP TRUCKS TENSOR 5.0WHEELS ENJOI 52MM 92A BEARINGS ENJOI CARBONHARDWARE ENJOI ..
Kaina
149.00€
Be PVM:149.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: Enjoi Skateboards

Įkūrimo data: 2000 m.

Įkūrėjas: Marc Johnson

Būstinė: Lake Forest, Kalifornija, JAV

Apie įmonę: Enjoi Skateboards yra populiari riedlenčių gamintoja, įkurta 2000 metais profesionalaus riedlentininko Marc Johnson. Įmonė yra žinoma dėl savo išskirtinio, dažnai humoristinio požiūrio į riedlenčių kultūrą ir dizainą. Enjoi išsiskiria iš kitų prekės ženklų savo unikaliu stiliumi, kuris apima ryškias spalvas, linksmus grafinius elementus ir pandų logotipą.

Produktai: Enjoi siūlo platų riedlenčių asortimentą, įskaitant denius, ratus, guolius, bei įvairius aksesuarus ir aprangą. Enjoi riedlentės yra vertinamos dėl jų kokybės, patvarumo ir patrauklaus dizaino. Įmonė taip pat siūlo įvairius produktus, skirtus tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems riedlentininkams.

Vertybės ir inovacijos: Enjoi vertina kūrybiškumą, linksmumą ir bendruomenę. Įmonė siekia skleisti pozityvumo ir džiaugsmo dvasią per savo produktus ir marketingo kampanijas. Enjoi nuolat ieško naujų būdų, kaip padaryti riedlenčių sportą prieinamesnį ir patrauklesnį platesnei auditorijai.

Komanda: Enjoi komanda sudaro talentingi riedlentininkai, kurie aktyviai prisideda prie produktų kūrimo ir testavimo. Šie sportininkai atstovauja prekės ženklą pasauliniu mastu ir įkvepia naujas kartas riedlentininkų savo stiliumi ir pasiekimais.

Rinkos pozicija: Enjoi yra gerai žinomas ir mėgstamas prekės ženklas riedlentininkų bendruomenėje visame pasaulyje. Įmonė išsiskiria savo unikaliu požiūriu ir aukštos kokybės produktais, užsitikrinusi tvirtą poziciją riedlenčių rinkoje.

Vizija: Enjoi siekia ir toliau būti kūrybingumo ir linksmumo simboliu riedlenčių pasaulyje. Įmonė planuoja plėsti savo produktų liniją, įtraukti naujas technologijas ir dizaino sprendimus, bei skatinti riedlenčių sporto kultūrą. Enjoi misija yra įkvėpti žmones mėgautis riedlenčių sportu ir gyvenimu apskritai, skleidžiant džiaugsmą ir teigiamas emocijas.