Menu
Your Cart

Fischer

Brand: Fischer
Būklė: naujaKietumo indeksas: 130 kietasĮgūdžių lygis: EkspertasSagtys: 4 Užsegimas: 55mm ant lipukų, dar tvirčiau suveržia koją...
Kaina
290.00€
Be PVM:290.00€
Brand: Fischer
Appropriate styleclassicsSide mold62-52-60Length (recommended weight)166 cm (50-65 kg), 176 cm (60-80 kg), 186 cm (70-90 kg), 196 cm (80-100 kg)ConstructionAir Tec Steel EdgeSkidsSintecBindingCONTROL STEP IN IFPCompatibilityNNNTechnologyAir Tec Steel Edge; Nordic Rocker Camber; Steel Edge; Offt..
Kaina
399.00€
Be PVM:399.00€
Brand: Fischer
The useclassicLength (recommended weight)180 cm (50-65 kg), 188 cm (60-75 kg), 196 cm (70-85 kg), 204 cm (80-95 + kg)Lateral form52-48-50ConstructionAir Power CompactSoleSintecBindingCOMPACT STEP IN IFPCompatibilityNNNWeight1.55 kgTechnologyAir Power..
Kaina
199.00€
Be PVM:199.00€
Lygumų slidės su apkaustais Fischer Grey Lygumų slidės su apkaustais Fischer Grey
Laikinai nėra
Brand: Fischer
Nordic Cruising Fischer  cross-country skis will delight you with their handling, stability and good glide. Due to the higher rigidity in the area under the binding, it is possible to use significantly shorter lengths. This  is an ideal model for beginners or fans of quiet s..
Kaina
239.00€
Be PVM:239.00€
Brand: Fischer
Appropriate classic styleRecreational skiers' abilitiesTurnamic Touring soleSoft sole flexionCompatibility TURNAMIC, NNNLace / zip fasteningINTERNAL MOLDED HEEL CAP technology, LACE COVERColor black, white..
Kaina
129.00€
Be PVM:129.00€
Lygumų slidinėjimo batai Fischer XC TOURING MY STYLE
2-3 Dienos
Brand: Fischer
Appropriate classic styleRecreational skiers' abilitiesTurnamic Touring soleSoft sole flexionCompatibility TURNAMIC, NNNLace / zip fasteningINTERNAL MOLDED HEEL CAP technology, LACE COVERColor black, white..
Kaina
99.00€
Be PVM:99.00€
Brand: Fischer
Appropriate styleclassicSkier's skillssportsSoleTurnamic PerformanceFlexion of the solesoftCompatibilityTURNAMIC, NNNSwitching onSpeed ​​Lock/zip ​​lacing..
Kaina
169.00€
Be PVM:169.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: Fischer Sports GmbH

Būstinė: Ried im Innkreis, Austrija

Apie įmonę: Fischer Sports yra Austrijos įmonė, įkurtą 1924 metais, kuri specializuojasi gamindama sporto įrangą ir aprangą, ypač žinoma dėl savo aukštos kokybės slidinėjimo įrangos. Įmonė turi ilgametę patirtį ir puikų reputaciją tarptautinėje sporto bendruomenėje, pasižyminčią aukščiausiu technologijų lygiu ir inovatyviu požiūriu į produktų kūrimą.

Produktai: Fischer Sports siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant:

  • Slidinėjimo batai: Fischer slidinėjimo batų kolekcija apima įvairias kategorijas nuo pradedančiųjų iki profesionalių slidinėtojų. Šie bateliai garsėja aukštos kokybės medžiagomis, ergonomišku dizainu ir technologiniais sprendimais, siekiant užtikrinti maksimalų saugumą ir našumą ant kalnų.

  • Slidinėjimo pamokštės ir kėdutės: Fischer gamina įvairias slidinėjimo pamokštes ir kėdutes, kurios atitinka skirtingus slidinėjimo stilius ir poreikius, nuo slalomo iki freeride.

  • Slidinėjimo lazdos: Įmonė taip pat siūlo slidinėjimo lazdas, kurios yra sukurtos naudojant pažangias medžiagas ir technologijas, užtikrinančias gerą rankos laikyseną ir kontrolę.

  • Kitos sporto įrangos: Fischer taip pat gamina kita sporto ir lauko veiklų įrangą, tokia kaip bėgimo, orientacinio begimo ir kalnų dviračių apranga ir įranga.

Vertybės ir inovacijos: Fischer Sports deda didelį akcentą į produktų kokybę, inovacijas ir klientų pasitenkinimą. Įmonė nuolat tobulina savo gaminius, įtraukdama naujausias technologijas ir medžiagas, siekdama pasiūlyti sportininkams aukščiausio lygio produktus. Fischer Sports bendradarbiauja su profesionaliais sportininkais ir technologijų specialistais, kad galėtų sukurti inovatyvius ir efektyvius sporto sprendimus.

Komanda: Fischer Sports komandą sudaro aistringi ir talentingi specialistai, kurie yra įsipareigoję sukurti aukščiausio lygio sporto įrangą. Įmonės sportininkai ir dizaineriai aktyviai dalyvauja naujų produktų kūrimo ir testavimo procesuose, siekdami užtikrinti, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukščiausius pramonės standartus.

Rinkos pozicija: Fischer Sports yra gerai žinoma ir gerbiamas slidinėjimo ir sporto įrangos gamintojas pasaulyje. Įmonė yra pripažinta dėl savo inovatyvių produktų, kokybės ir patikimumo, kurie padeda sportininkams pasiekti geriausius rezultatus ir mėgautis savo sportinėmis patirtimis. Fischer Sports yra populiarus tiek profesionalių slidinėtojų, tiek mėgėjų tarpe dėl savo įvairių produktų linijos, kuri atitinka skirtingus sportininkų poreikius ir lūkesčius.

Vizija: Fischer Sports siekia išlikti lyderiu slidinėjimo ir sporto įrangos rinkoje, toliau investuodama į naujas technologijas, inovacijas ir kokybės gerinimą. Įmonė planuoja toliau plėsti savo produktų liniją, pritaikyti naujus dizaino sprendimus bei skatinti aktyvų ir saugų sporto gyvenimo būdą visame pasaulyje.