Menu
Your Cart

Pinguin

Brand: Pinguin
Įvairiapusiška bei funkcionali kuprinė pačiai įvairiausiai veiklai. Vieno pagrindinio skyriaus kuprinė yra lengva bei turi itin daug papildomų skyrelių ir dirželių, kaip kad kišenę ant juosmens diržo, dvi tamprias kišenes kuprinės šonuose, skyrių vandens maišui kuprinės viduje, didelį kapišoną ir pl..
65.00€
Be PVM:65.00€
Brand: Pinguin
Lengva bei labai patogi AirZone kuprinė pritaikyta moterims. Erdvus pagrindinis skyrius, tamprios šoninės kišenės ir priekinis skyrelis su užtrauktuku leis visus daiktus sutalpinti patogiai. Ištobulinta AirZone nugaros ventiliavimo sistema palaikys malonią temperatūra žygiuojant net karštą dieną.Spa..
99.00€
Be PVM:99.00€
Kuprinė ECLIPSE 35
2-3 Dienos
Brand: Pinguin
Patogi kuprinė įvairiausiai veiklai, kokią tik galite sugalvoti (žygiams, stovyklavimui ar kasdienai). Vienas pagrindinis skyrius su pilnai atsegamais užtrauktukais dėl ko bus patogu pasiekti reikiamus daiktus. Daug įvairių kišenėlių priekyje, šonuose, ant juosmens diržo ir viršuje kur patogiai suta..
99.00€
Be PVM:99.00€
Brand: Pinguin
Talpi kelioninė kuprinė. Tvirta ir patikima nugaros sistema yra pilnai reguliuojama, todėl ją nesunku pritaikyti ir įvairaus ūgio žmonėms. Į pagrindinį skyrių yra trys įėjimai. Taip pat yra dvi šoninės kišenės bei dvi kišenės kapišone. Yra galimybė iš kuprinės kapišono ir juosmens diržo pasidaryt an..
119.20€
Be PVM:119.20€
Brand: Pinguin
Vasarinis moteriškas miegmaišis. Forma pritaikyta moterims - miegmaišis siauresnis ties pečiais, platesnis ties klubais. Ties pečiais ir kojų galais yra daugiau užpildo. Miegmaišio užpildas Thermicfibre 6 savo šiluminių savybių nepraranda ir sudrėkęs. Iš išorės hidrofobiškas RipStop poliesteris ir š..
55.20€
Be PVM:55.20€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)