Menu
Your Cart

NKX

Brand: NKX
LENGTH56.5 cm WIDTH15 cmDECK MATERIALPatented plasticWEIGHT1800 gWHEEL DIAMETER60 mmWHEEL HARDNESS78ABEARINGSABEC-11GRIPTAPENot includedTRUCK SIZENKX Aluminum Truck 3″  ..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
Brand: NKX
LENGTH56.5 cm WIDTH15 cmDECK MATERIALPatented plasticWEIGHT1800 gWHEEL DIAMETER60 mmWHEEL HARDNESS78ABEARINGSABEC-11GRIPTAPENot includedTRUCK SIZENKX Aluminum Truck 3″  ..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
Brand: NKX
LENGTH56.5 cmWIDTH15 cmWEIGHT1800 gDECK MATERIALPlasticWHEEL SIZE60 mmWHEEL HARDNESS78 ABEARINGSABEC-11TRUCKNKX Aluminum 3″TRUCK MOUNTINGTopmounted..
Kaina
69.00€
Be PVM:69.00€
Brand: NKX
Surf feeling / Carving★★★☆☆cruising★★★★★Freestyle★★★★★Long Distance Push★★★★☆downhill★★★★★DancingNoLength100cm (39.50")Width24cm (9.50")Wheelbase73cm (29")deck materialCertified Painted Maple / Certified Maple & Olive / Certified Maple & WalnutConcaveSmallFlexMediumdeck specsTwin TipWeight32..
Kaina
149.00€
Be PVM:149.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: NKX Sports

Būstinė: Europa

Apie įmonę: NKX Sports yra inovatyvi ir dinamiška įmonė, specializuojanti įvairių ekstremalių sporto šakų įrangos gamyboje ir platinime. Įkurta su aistra ekstremaliems sportams, NKX siekia suteikti sportininkams aukščiausios kokybės įrangą, kuri padėtų jiems pasiekti geriausius rezultatus ir maksimaliai mėgautis savo pomėgiais. Įmonė yra žinoma dėl savo patvarumo, saugumo ir stilingo dizaino produktų.

Produktai: NKX Sports siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant:

  • Riedlentės: NKX riedlentės yra kuriamos naudojant pažangiausias technologijas ir aukščiausios kokybės medžiagas. Jos pasižymi ilgaamžiškumu, puikiu valdymu ir įvairiais dizainais, atitinkančiais skirtingų riedlentininkų poreikius – nuo pradedančiųjų iki profesionalų.

  • Šalmai: NKX šalmai yra sukurti taip, kad užtikrintų maksimalų saugumą ir komfortą. Jie atitinka griežtus saugumo standartus ir yra tinkami naudoti įvairiuose ekstremaliuose sportuose. Šalmai turi ergonomišką dizainą, ventiliacijos sistemas ir reguliuojamus dirželius, kad puikiai tiktų kiekvienam vartotojui.

  • Kita įranga: NKX taip pat gamina ir kitą įrangą, skirtą ekstremaliems sportams, tokiais kaip vandenlentės, snieglentės, apsaugos, bateliai ir įvairūs aksesuarai. Visi produktai yra kruopščiai sukurti ir išbandyti, kad atitiktų sportininkų poreikius ir lūkesčius.

NKX Riedlenčių Privalumai:

  • Patvarūs ir lengvi deniai.
  • Aukštos kokybės guoliai ir ratukai.
  • Puikus valdymas ir stabilumas.
  • Stilingi ir modernūs dizainai.
  • Prieinamos kainos ir puikus kainos ir kokybės santykis.

Vizija: NKX Sports siekia tapti pirmaujančiu ekstremalių sporto šakų įrangos tiekėju pasaulyje, teikdama inovatyvius, patvarius ir saugius produktus. Įmonė planuoja plėsti savo produktų liniją, įtraukti naujas technologijas ir dizaino sprendimus, bei skatinti ekstremalių sporto šakų kultūrą visame pasaulyje.