Menu
Your Cart

Vaikiški paspirtukai

Vaikiški paspirtukai - turbūt viena smagiausių vaikystės pramogų, kurios neiškeistų nei vienas vaikas. Tai užsiėmimas kuriantis nuostabius prisiminimus ir lavinantis vaiko fizinę būklę. Tačiau prieš renkantis vaikišką paspirtuką labai svarbu atsižvelgti į jo specifikacijas tam, kad vaikas riedėtų sklandžiai bei turėtų saugią vaikystę. Dėl šios priežasties žemiau apžvelgsime kada būtų pats laikas pirkti paspirtuką vaikui, kaip jį išsirinkti, kokių tipų vaikiški paspirtukai yra bei kokius priedus verta įsigyti prie paspirtuko.

Kada būtų laikas pirkti paspirtuką vaikui?

Turbūt bus sunku tuo patikėti, bet paspirtuku gali riedėti vaikas jau nuo 12 mėnesių amžiaus. Skamba neįtikėtinai, bet kai kurie paspirtukai (dar kitaip vadinami „micro” paspirtukais) yra pritaikyti savo konstrukcija ir yra saugūs vos vaikščioti išmokusiems vaikams. 

Pavyzdžiui, prancūzų įmonės  „Globber” paspirtukai pritaikyti vaiko augimui laikotarpiui, nes jų konstrukcija keičiasi ir prisitaiko pagal vaiko amžių. Iš pradžių paspirtukas perkamas su sėdyne jauniausio amžiaus vaikui tam, kad jis saugiai laikytų balansą, tėvai galėtų prireikus vaiką ir stumtelėti. Vaikui sustiprėjus, paspirtuku spirtis jau gali ir jis pats, nuėmus rankeną. Jau vyresnio amžiaus vaikučiui sėdynė nuimama ir jis gali riedėti tikru triračiu paspirtuku. 

Šiuo metu savo kolekcijoje turime triukinį „Globber” firmos paspirtuką. Triukiniai paspirtukai skirti jau vyresnio amžiaus vaikui, kuris yra sustiprėjęs ir žino kaip valdyti paspirtuką pažangiam važiavimui. 

Kaip išsirinkti paspirtuką pagal amžių? Paspirtukų tipai

Kaip ir minėjome prieš tai, vaikiški paspirtukai turi būti parinkti atsižvelgiant ne tik į vaiko amžių, bet ir į jo sudėjimą (svorį ir ūgį).

2-3 metų vaikučiams rekomenduojami triračiai paspirtukai. Jie yra kur kas stabilesni ir neleidžia vaikui pavargti ir parkristi susvyravus. Patartina, jog 2 ratukai būtų paspirtuko priekyje, o ne gale.

Paspirtukas 7-8 metų vaikui gali jau būti dvejų ratų, kadangi tokio amžiaus vaikai geriau laiko balansą. Rekomenduojame rinktis vaikišką paspirtuką su reguliuojamu rankenos aukščiu, tam kad jis būtų lengviau pritaikomas įvairiam vaiko ūgiui, turint omenyje, jog tokiame amžiuje vaikai dažnai labai sparčiai ūgteli. Priklausomai nuo vaiko svorio, atkreipkite dėmesį į vaikiško paspirtuko didžiausią leistiną apkrovą. Patariame visada rinktis aukštesnę ribą nei Jūsų vaiko svoris, nes tai nurodo, jog paspirtukas pagamintas itin tvirta konstrukcija ir atlaikys net ir ekstremalius vaiko pasivažinėjimus.

Vaikui nuo 8 metų parinkite paspirtuką dideliais ratais. Jie atlaikys paaugusio vaiko svorį, bus tvirti turės tinkamą sukibimą su važiuojama dalimi. Atkreipkite dėmesį į vaikiško paspirtuko rankenų plotį - jis turi sutapti su vaiko pečių linija tam, kad jis važiuotų patogiai.

Priedai prie vaikiškų paspirtukų

Priklausomai nuo to, kaip dažnai vaikas naudosis paspirtuku ir kokiomis paskirtimis, apžvelkite paspirtukų aksesuarus, kurių jam gali prireikti kelionės metu. 

Jei vaikas paspirtuku riedės į darželį ar mokyklą, rekomenduojam kartu su paspirtuku įsigyti ir prie paspirtuko tvirtinamą krepšį, į kurį vaikas galės susidėti knygas, rašymo priemones ir kitas mokymosi priemones. 

Jei norite būti užtikrinti, jog vaikas bus pilnai apsaugotas ir nepatirs traumų, būtinai pasirinkite vieną iš apsaugų. Sportvision aksesuarų kolekcijoje rasite kokybiškas kelių ir nugaros apsaugas.

Garantuojame, jog Sportvision.lt parduotuvėje įsigysite patraukliausios kainos ir kokybės santykio vaikiškus paspirtukus internetu!

Šioje kategorijoje prekių nėra.