Menu
Your Cart

Mini riedlentės

Mėgsti ekstremalumą ir greitį riedant asfaltu? Rinkis mini riedlentę sportvision.lt internetinėje parduotuvėje! 

Kas yra mini riedlentė?

Tai mini riedlentės su mažu riedlentės pagrindu, bet dideliais ratais. Tokie dideli ratai padeda išvystyti itin didelį greitį riedant miesto gatvėmis. Mini riedlentės užtikrina, jog greitis bus 3 ar net 5 kartus didesnis nei riedant kito tipo riedlentėmis. Kito tipo riedlentės būna kur kas didesnės ir mažiau manevringos nei mini riedlentė.

Kodėl turėtum rinktis mini riedlentę?

Nors pradžioje riedlenčių sporto atsiradimo riedlentės gamintos ganėtinai didelio dydžio, su laiku kai kurių iš jų dydis sumažėjo tam, kad būtų pritaikytos lengvam transportavimui bet kur, kur patogu Tau. Mini riedlentės šiuo klausimu turi daug privalumų, nes yra itin lengvos. Tas lengvumas jaučiasi ir riedant miesto gatvėmis su tokia riedlente, kitaip vadinama penny baord. 
Su penny baord bus lengva atlikti sudėtingus triukus, nes jausi lyg skrietum oru. Tokio tipo riedlentė priverčia pradedančiuosius jaustis saugiai ir drąsiai atliekant tokius važiavimus.

Ne gana to, mini riedlentes gali nešiotis ir su savimi turėti beveik bet kur! Gali įsimesti į kuprinę ar nedidelę tašę ir išsitraukti po darbo riedant namo, o Jūsų vaikas gali greitai ir paprastai sugrįžti namo po mokyklos. Penny board riedlentė yra idealus sprendimas kasdieniam transportavimui!

Mini riedlenčių dydžiai

Nors ir mini riedlentė sufleruoja, jog tai mažo dydžio riedlentė, prieš perkant tokią riedlentę vis tiek svarbu atsižvelgti į jos dydį. Paprastai mini riedlentės būna nuo 7,6cm aukščio ir nuo 16,5cm pločio.

Kokio dydžio mini riedlentę rinktis? Pagalvokite kokio tipo pasivažinėjimus rinksitės ir kam bus pritaikyta riedlentė - Jums ar Jūsų vaikui!

Mini riedlentė tiks Tavo vaikui

Nesi tikras ar riedlentę pirkti sau ar savo vaikui? Džiugi naujiena! Mini riedlentė tiks tiek Tau, tiek Tavo vaikui! Nejuokaujame!

Kai kurie mini riedlenčių dizainai pritaikyti tiek suaugusiam, tiek vaikui. Suaugusiam tai idealus būdas išvystyti su riedlente didelį greitį ir naudoti ją triukams, o vaikui tai idealus būdas dar tik įžengti į šią sporto šaką ir mokytis riedėti. Šiuo atveju sutaupote pinigus, jei pirktumėte atskiras riedlentes sau ir savo vaikui.

Sportvision.lt internetinė parduotuvė garantuoja preinamą kainą renkantis mini riedlentę tiek suaugusiam tiek vaikui internetu - gausus šių riedlenčių pasirinkimo spektras garantuos, jog išsirinksite tinkamą abiems.

Šioje kategorijoje prekių nėra.