Menu
Your Cart

Rossignol

Brand: Rossignol
Ši prekė yra dėvėta.Kalnų slidės ROSSIGNOL  (comp 9J)Aukštis- 140 cmMinkštosLengvai valdomos..
Kaina
80.00€
Be PVM:80.00€
Lygumų slidinėjimo batai Rossignol RIHW420 X-1 ULTRA FW
2-3 Dienos
Brand: Rossignol
Appropriate touring styleSPORT soleNNN compatibility - TouringTurning on Speed Lace LockWeight 660 gADJUSTABLE STRAP technologyColor black, pink, white..
Kaina
99.00€
Be PVM:99.00€
Brand: Rossignol
"Rossignol Alltrack Pro 80 W" yra aukštos kokybės moteriški slidinėjimo batai, sukurti tiek pradedančioms, tiek pažengusioms slidininkėms. Šie batai pasižymi 80 flex indeksu, kuris suteikia puikų balansą tarp komforto ir palaikymo, užtikrinant stabilumą ir kontrolę ant slidžių. Alltrack Pro 80 W mod..
Kaina
285.00€
Be PVM:285.00€
Brand: Rossignol
Rossignol ALLTRACK 120 BLACK/KHAKI yra pažangių slidinėjimo batų modelis, kuris išsiskiria savo universaliu dizainu ir yra sukurtas siekiant suteikti slidininkams maksimalų našumą tiek ant nuslidusio tako, tiek atliekant laisvojo stiliaus triukus. Su 120 flex indeksu, šie batai yra skirti pažengusie..
Kaina
330.00€
Be PVM:330.00€
Brand: Rossignol
Rossignol Alltrack Pro 100 Black slidinėjimo batai yra puikus pasirinkimas patyrusiems slidininkams, kurie ieško universalumo ir našumo tiek trasoje, tiek už jos ribų. Su 100 flex indeksu, šie batai suteikia tvirtą palaikymą ir puikų energijos perdavimą, tačiau išlieka pakankamai lankstūs patogiam v..
Kaina
295.00€
Be PVM:295.00€
Brand: Rossignol
Rossignol Alltrack Pro 100 W moteriški slidinėjimo batai juodos ir žalios spalvų deriniu ne tik išsiskiria savo išvaizda, bet ir suteikia aukšto lygio našumą, dėl ko puikiai tinka aistringoms slidininkėms. Šių batų 100 flex indeksas yra idealiai pritaikytas pažengusioms ir ekspertų lygio mėgėjoms, k..
Kaina
335.00€
Be PVM:335.00€
Brand: Rossignol
Rossignol Pure Pro 80 Lds moteriški slidinėjimo batai yra puikus pasirinkimas toms, kurios ieško aukštos kokybės, komforto ir stilingo dizaino derinio. Su 80 flex indeksu, šie batai yra puikiai subalansuoti teikti tiek pradedančioms, tiek pažengusioms slidininkėms reikiamą paramą ir lankstumą.Pagrin..
Kaina
275.00€
Be PVM:275.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: Rossignol

Būstinė: Grenoble, Prancūzija

Apie įmonę: Rossignol yra viena iš žinomiausių ir ilgiausiai veikiančių sporto įrangos gamintojų pasaulyje. Įmonė įkūrėja 1907 metais, pradėjusi savo veiklą kaip slidinėjimo batų gamintojas. Dabar Rossignol plėtoja ir gamina plataus spektro sporto įrangą, įskaitant slidinėjimo įrangą, snieglentes, snieglentes ir daugelį kitų gaminių, kurie yra žinomi dėl aukštos kokybės, inovacijų ir našumo.

Produktai: Rossignol siūlo įvairių sporto šakų produktų liniją, įskaitant:

  • Slidinėjimo įranga: Tai apima slidinėjimo batų kolekciją, pamokštės, lazdas ir kitą slidinėjimo įrangą, skirtą visų lygių slidinėtojams.

  • Snieglentės ir snieglentinės: Rossignol gamina snieglentes ir snieglentines skirtingiems stiliams ir poreikiams, nuo pradedančiųjų iki profesionalių sportininkų.

  • Sniego ir kalnų sporto apranga: Įmonė taip pat siūlo aukštos kokybės aprangą, įskaitant striukes, kelnes, pirštines ir kitus aksesuarus, pritaikytus ekstremaliam šalčiui ir aktyviam laisvalaikiui.

Vertybės ir inovacijos: Rossignol deda didelį akcentą į technologijų tobulinimą ir inovacijas, siekdama užtikrinti, kad jos produktai būtų aukščiausios kokybės, patogūs ir našūs visiems sportininkams.

Komanda ir bendruomenė: Rossignol komanda sudaro patyrę ir aistringi specialistai, kurie aktyviai dalyvauja sporto bendruomenėje ir skatina sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

Rinkos pozicija: Rossignol yra vienas iš pirmaujančių slidinėjimo ir kalnų sporto įrangos gamintojų pasaulyje, žinomas dėl savo ilgos istorijos, aukštos kokybės produktų ir plataus prekybos tinklo.

Vizija: Rossignol siekia išlikti lydere slidinėjimo ir kalnų sporto įrangos pramonėje, nuolat tobulindama savo produktų liniją ir naudodama naujausias technologijas. Įmonė taip pat skatina sveiką gyvenimo būdą ir aktyvų laisvalaikį per savo produktus ir bendruomeninę veiklą.