Menu
Your Cart

SALOMON

Brand: SALOMON
Ši prekė yra dėvėta.Kalnų slidės SALOMON VERSE5Aukštis- 150 cmRadius-14Side cut- 107/73/96..
Kaina
150.00€
Be PVM:150.00€
Brand: SALOMON
DescriptionProduct DetailsToe PieceAutomatic Wing Adjustment – Automatic adjustment just by stepping-in. You can forget but nevertheless trust your binding!SCP Slider Pedal – Antifriction system to guarantee releaseAdditional FeaturesTitanium – Light material to gain 20..
Kaina
139.00€
Be PVM:139.00€
Brand: SALOMON
Salomon X Pro 120 yra aukštos klasės slidinėjimo batai, sukurti patyrusiems ir ekspertų lygio slidininkams, kurie ieško tiek maksimalaus našumo ant šlaito, tiek asmeninio pritaikymo. Su 120 flex indeksu, šie batai suteikia puikų tvirtumą ir reakciją, leidžiančią itin tikslią kontrolę slidinėjant.Sal..
Kaina
319.90€
Be PVM:319.90€
Brand: SALOMON
Appropriate styleclassicLateral formS Cut (51 - 48 - 46 - 49 mm;ConstructionD2FCSlideG2 BaseBindingPROLINK ACCESS CLCompatibilityPROLINK, NNN, TURNAMIC BootsWeight1.5 kgTechnologyG2 Synchro , DENSOLITE 2000 , S-CutColorblack , gray , white , red..
Kaina
279.00€
Be PVM:279.00€
Lygumų slidės Salomon su apkaustais  XL Lygumų slidės Salomon su apkaustais  XL
Laikinai nėra
Brand: SALOMON
The Salomon SKI  is an easy-to-control, stable classic cross-country ski. The pre-mounted PROLINK AUTO with a 3D construction ensures smooth, lightweight and fast ride. The ski is suitable for recreational and sports users.G2 Plus: dual gripzone that provides a smooth transition for consistent ..
Kaina
279.00€
Be PVM:279.00€
Lygumų slidės su apkaustais Salomon blue
Laikinai nėra
Brand: SALOMON
Tinka slidinėjojams:183cm- nuo 50 iki 65 kg 190cm -nuo 61 iki 75 kgProduct descriptionThe ideal ski for new classic skiers. The ski is designed to be very stable and forgiving, offering excellent grip in all snow conditionsDesigned for recreational skiers, this waxless ski set offers maximum co..
Kaina
179.00€
Be PVM:179.00€
Brand: SALOMON
Flex: 5/10 - mediumLiner: removable, bronze fit liner with Autofit foam and Classic footbedAttenuation: EVAOutsole: Flightweight, EVA / rubber extremely light, very good cushioningLacing: quick lacingWash & Wear: The liner can be washed at 30 °1. Prekes, kurias turime mūsų parduotuvėje Kaune, iš..
Kaina
199.00€
Be PVM:199.00€
Brand: SALOMON
Salomon Lotus 146Flat out camberRadial sidecutDirectional twinSoft flex..
Kaina
259.00€
Be PVM:259.00€
Brand: SALOMON
Polyurethane coated leather upper, Sensifit ™Thinsulate insulation ™ 200gEnergyCell midsoleRubber sole, Contagrip® WClimaSalomon ™ Waterproof, Insulated membraneDrop 8 mmMidsole height 19 mm heel / 11 mm toeWater resistance yesWeight 600 gTechnology SENSIFIT ™, WINTER CONTAGRIP®, ORTHOLITE®, EnergyC..
Kaina
149.00€
Be PVM:149.00€
Vyr. žieminiai batai Salomon UTILITY FREEZE CS WP
2-3 Dienos
Brand: SALOMON
Polyurethane coated leather upper, waterproof materialEnergyCell midsoleRubber sole, Contagrip® WClimaSalomon ™ Waterproof, Insulated membraneDrop 10 mmMidsole height 24 mm heel / 14 mm toeWater resistance yesWeight 420 gWINTER CONTAGRIP®, WATERPROOF, EnergyCell technologyColor black, dark gray, yel..
Kaina
150.00€
Be PVM:150.00€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: Salomon

Būstinė: Annecy, Prancūzija

Apie įmonę: Salomon yra pasaulyje žinomas prekės ženklas, kuris specializuojasi gamindamas aukštos kokybės sporto įrangą, drabužius ir aprangą. Įmonė buvo įkurta 1947 metais, ir nuo to laiko ji tapo vienu iš lyderių outdoor sporto įrangos rinkoje.

Produktai: Salomon siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant:

  • Slidinėjimo įranga: Įmonė gamina slidinėjimo batus, pamokštes, lazdas ir kitą slidinėjimo įrangą, žinomą dėl aukštos kokybės ir inovatyvių technologijų.

  • Kelioniniai bateliai: Salomon yra žinomas dėl savo įspūdingų kelioninių batai, kurie yra puikūs tiek kalnų, tiek miškų ir įvairių lauko sąlygų.

  • Maratoniniai bėgimo batai: Įmonė taip pat gamina aukštos kokybės maratoninių bėgimo bateliai, skirti ilgiems nuotykiams ir intensyviam sportui.

  • Apranga ir aksesuarai: Salomon taip pat siūlo sportinę aprangą, batų, drabužių ir įvairių lauko įrangos, kad teniso sporto ir kitų lauko veiklų.

Vertybės ir inovacijos: Salomon deda didelį akcentas į inovacijas, kokybės ir našumo. Įmonė nuolat tobulina savo produktus, naudojant naujausias technologijas, kad užtikrintų geriausią sportininkų patirtį.

Komanda ir bendruomenė: Salomon komandą sudaro aistringi ir patyrę specialistai, kurie bendradarbiauja su profesionaliais sportininkais ir technologų, kad sukurtų inovatyvius ir veiksmingus sporto sprendimus.

Rinkos pozicija: Salomon yra žinoma ir gerbiamas sporto įrangos gamintojas pasaulyje. Įmonė yra pripažinta dėl savo aukštos kokybės produktų, kurie padeda sportininkams pasiekti aukštus rezultatus ir mėgautis savo sportinėmis patirtimis.

Vizija: Salomon siekia toliau išlikti lydere sporto įrangos rinkoje, plečiant savo produktų liniją ir inovacijas, kad galėtų atitikti vis didėjančius sportininkų poreikius ir lūkesčius visame pasaulyje.