Menu
Your Cart

Snieglentė Hatchey Color Mix

Snieglentė Hatchey Color Mix
Snieglentė Hatchey Color Mix
Snieglentė Hatchey Color Mix
Snieglentė Hatchey Color Mix
Snieglentė Hatchey Color Mix
Kaina:
209.00€
Be PVM: 209.00€
  • Sandėlyje: Turime
  • Prekės kodas: 0004
  • SKU: 0004

Galimi pasirinkimai

TIK INTERNETU

Jaunuolių  laisvojo stiliaus snieglentė  yra puikus įrankis visiems jauniems čiuožėjams, norintiems patobulinti savo važiavimą sniego parke ir trasose. Dėl rokerio posūkio snieglentę lengva valdyti ir taip užtikrinamas maksimalus  valdymas ant lentos.

ROCKER

Rocker – dar vadinamas „atvirkštiniu kampu“ – palengvina važiavimą ir suteikia snieglentei „čiuožimo“ pojūtį. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite, yra tai, kad lankai yra daug lengvesni ir greitesni. Ji patenka į spaudą lengviau nei klasikinė išlenkta snieglentė, kuri puikiai tinka mokytis plokščių triukų. Dar vienas didelis privalumas – puikiai plūduriuoja puriame sniege.

descr_rocker.png

TWIN TIP

Pirštų ir pado plotis ir ilgis yra vienodi. Įdėklai ir padėtis yra idealiai centre, be perjungimo atgal. Taip pat galite važiuoti dešine arba kaire koja į priekį (įprasta). Taigi, apibendrinant, ant snieglentės viskas yra simetriška.

WOODCORE

Iš medžio pagaminta tuopų šerdis suteikia snieglentei optimalias vairavimo savybes ir ilgą tarnavimo laiką. Šerdis yra per visą snieglentės ilgį nuo galiuko iki kojų pirštų galiukų ir taip garantuoja tikrą važiavimo džiaugsmą.

SIDEWALL

Sandwich konstrukcija, kai snieglentės kraštas apsaugotas ABS medžiaga, nuskleista 30° kampu. Tai užtikrina puikų galios perdavimą į kraštus, kad būtų geriau valdomas lankas, ir žymiai padidina lentos patvarumą.

  • Rocker  - Rocker zona užtikrina stabilumą ir žaismingumą, būdingą rokerinėms snieglentėms.
  • Twin-Tip  – parko lentų formos esmė. Toks pat atstumas nuo piršto ir kulno leis važiuoti tiek natūralia, tiek priešinga kryptimi.
  • Woodcore  – visos HATCHEY snieglentės pagamintos iš 100% tuopos medienos šerdies.
  • Biax laminatas  – dažniausiai naudojamas laminavimo būdas suteikia snieglentei kokybišką pop ir lengvą sukimo lankstumą. Dėl to lenta lengvai sukasi ir su ja smagiai praleisite laiką šlaituose bei sniego parke.
  • Šoninė sienelė  – puikiai apsaugo kraštą ir yra atsparesnė pažeidimams.
  • Micro Inserts  – įdėklai dedami 4 × 2 cm padėtyje, leidžia tiksliau nustatyti stovėseną.
  • Ekstruzinis slankiklis – lengvai taisomas ir nereikalaujantis priežiūros.
Ilgis (cm)Plotis (mm)Spindulys (m)
125266 - 230 - 2665,7
130278 - 240 - 2786
135282 - 243 - 2826,3
140285 - 245 - 2856,9


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras