Menu
Your Cart

SPORTINIAI MASAŽUOKLIAI

„Fitforce“ MASSAGE BALL PEANUT masažo rutulys skirtas giliųjų raumenų sistemos masažui, įtemptų ir sutrumpėjusių raumenų masažui ir automobilių masažui, limfos tekėjimui palaikyti. tinkamas masažui ir automobilio masažui MedžiagapoliuretanasIlgis15 cmSkersmuo7 cmSpalvaraudona..
Kaina
19.00€
Be PVM:19.00€
Sporto masažo putų volelis „Fitforce ROLLFOAM 45x15“. Daugiafunkcinė mankštos priemonė, tinkanti jogai, pilatesui, kūno rengybai ar giliųjų raumenų sistemos stiprinimui ir aktyvinimui. Masažo ir įtemptų ir sutrumpintų raumenų masažo galimybė. Padėkite pagerinti stabilumą ir koordinaci..
Kaina
29.00€
Be PVM:29.00€
„Fitforce DIGI BODY TWISTER“ skaitmeninis skaitmeninis diskas gali būti naudojamas kaip daugiafunkcinė mankštos priemonė, tinkanti kūnui liekninti, ypač klubų ir įstrižinių pilvo raumenų srityje. Taip pat sustiprinti ir suaktyvinti giliųjų raumenų sistemą bei pagerinti stabilumą ir koordinaciją..
Kaina
40.00€
Be PVM:40.00€
Treniruoklių masažo putų volelis „FitForce GROLL C1 + 1 2in1“ yra daugiafunkcinis pratimų pratimas, tinkantis jogai, pilatesui, fitnesui ar giliųjų raumenų sistemos stiprinimui ir aktyvinimui. Masažo ir įtemptų ir sutrumpintų raumenų masažo galimybė. Padėkite pagerinti stabilumą ir koordin..
Kaina
45.00€
Be PVM:45.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)