Menu
Your Cart

SPORTINĖS GUMOS

„Fitforce EXEBAND LIGHT 120 CM“ universalios stiprinimo ir mankštos priemonės, naudojamos beveik visoms raumenų dalims stiprinti ir ištempti.daugiafunkcinis stiprinimas ir mankštos pagalbatarnauja beveik visų raumenų dalių stiprinimui ir tempimuiMedžiagalateksasGriežtumas7 kgPlotis15 cmIlgis120 cmŪg..
Kaina
8.00€
Be PVM:8.00€
„Fitforce EXEBAND LOOP HARD“ yra populiari kūno rengybos, aerobikos ar tiesiog tempimo priemonė. Jis naudojamas sustiprinti ir ištempti beveik visas raumenų dalis. Ypač gleivinės raumenys.ideali kūno rengybos pagalba namuosetinka fitnesui, aerobikai ar tempimuitarnauja beveik visų raumenų ..
Kaina
9.00€
Be PVM:9.00€
Sportinė guma su tekstilės danga leidžia sustiprinti viso kūno raumenis.kūno rengybos plėtiklisMedžiaga TPR (termoplastinė guma), PESGriežtumas 6 kgIlgis 140 cmSpalva turkis..
Kaina
15.00€
Be PVM:15.00€
Sportinė guma su tekstiliniu dangteliu leidžia sustiprinti rankų, pečių, krūtinės ir kojų raumenų sritis. kūno rengybos plėtiklisMedžiaga TPR (termoplastinė guma), PESGriežtumas 9 kgIlgis 140 cmSpalva tamsiai žalia..
Kaina
16.00€
Be PVM:16.00€
Daugiafunkcinė kūno rengybos ir mankštos priemonė „Fitforce EXPAND HARD 250 CM“ naudojama beveik visų raumenų dalių stiprinimui ir tempimui. Jis gali būti naudojamas praktiškai bet kur ir bet kada.tinka stiprinti beveik visas raumenų dalisdiržo standumas, išsiskiriantis spalvaMedžiagalateksasPl..
Kaina
19.00€
Be PVM:19.00€
Pakabinama kūno rengybos sistema „Fitforce TEREX“. Daugiafunkcinė mankštos priemonė, tinkanti pratimams, naudojantiems sunkumą ir kūno svorį. Tai kaupia raumenų jėgą, pusiausvyrą, lankstumą ir aktyvuoja giluminę stabilizacijos sistemą. Tai nėra oficialus TRX produktas.ergonomiškos ran..
Kaina
90.00€
Be PVM:90.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)