Menu
Your Cart

Addict

Brand: Addict
Svoris: 59g.Material: aliuminium.Headset Type: Integrated 1 1/8..
Kaina
30.00€
Be PVM:30.00€
Brand: Addict
Product detailsStunt scooterHandlebar: Chromoly T-BarHandlebar height: 66 cmHandlebar width: 58 cmAngle: 83 degreesHandles: OG 180 mm TPRHandlebar clamp: 2 bolts, CNC machined aluminumTax rates: IntegratedFork: Addict Switchblade HIC, CNC machined aluminumDeck: 6068 aluminum extrusionDeck length: 54..
Kaina
249.00€
Be PVM:249.00€
Brand: Addict
Total height 86 cm measured from the floorDeck: 6068 Aluminum Extrusion T6 Heat-treated Length: 540mm / 21.25 ", Width: 127mm / 5"Neck: CNC Machined Open, Head Tube Angle: 83 degrees.Fork: Addict Switchblade Cold forged and CNC Machined Aluminum T6 HICClamp: Two Bolt CNC Machined 6061 T6 Aluminum wi..
Kaina
249.00€
Be PVM:249.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Įmonės pavadinimas: Addict Scooters

Būstinė: Europa

Apie įmonę: Addict Scooters yra viena iš pirmaujančių įmonių, gaminančių ir parduodančių aukštos kokybės paspirtukus ir jų dalis. Įmonė buvo įkurta su tikslu teikti geriausius įrankius ekstremalaus sporto entuziastams, padedančius jiems siekti aukščiausio pasirodymo lygio ir maksimaliai mėgautis sportu. Addict Scooters greitai išpopuliarėjo dėl savo inovatyvių dizainų, patvarumo ir dėmesio detalėms.

Produktai: Addict Scooters siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant:

  • Paspirtukai: Addict Scooters gamina paspirtukus tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Paspirtukai pasižymi patvarumu, aukštos kokybės medžiagomis ir išskirtiniu dizainu, užtikrinančiu patogumą ir našumą.

  • Paspirtukų dalys: Addict Scooters siūlo įvairias paspirtukų dalis, tokias kaip vairai, deniai, ratai, šakės, griptape ir stabdžiai. Šios dalys yra sukurtos taip, kad būtų lengva jas keisti ir pritaikyti pagal individualius poreikius.

  • Aksesuarai: Addict Scooters taip pat parduoda įvairius aksesuarus, tokius kaip šalmai, apsaugos, kuprinės ir drabužiai, kurie padeda užtikrinti sportininkų saugumą ir komfortą.

Vertybės ir inovacijos: Addict Scooters vertina inovacijas, kokybę ir bendruomenės dvasią. Įmonė nuolat investuoja į naujų technologijų ir medžiagų tyrimus, siekdama sukurti pažangiausius produktus rinkoje. Bendradarbiaudama su profesionaliais paspirtukininkais ir entuziastais, Addict Scooters siekia suprasti jų poreikius ir lūkesčius bei juos atspindėti savo produktuose.

Komanda: Addict Scooters komanda sudaro talentingi ir patyrę specialistai, kurie derina aistrą ekstremaliam sportui su techninėmis žiniomis. Įmonės sportininkai aktyviai dalyvauja produktų kūrimo ir testavimo procese, užtikrindami, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukščiausius standartus.

Rinkos pozicija: Addict Scooters yra gerai žinomas prekės ženklas paspirtukų bendruomenėje Europoje ir visame pasaulyje. Įmonė yra pripažinta dėl savo patikimų ir aukštos kokybės produktų, kurie padeda sportininkams pasiekti geriausius rezultatus ir jaustis saugiai.

Vizija: Addict Scooters siekia tapti pirmaujančiu paspirtukų ir jų dalių tiekėju pasaulyje, teikdama inovatyvius, patvarius ir saugius produktus. Įmonė planuoja plėsti savo produktų liniją, įtraukti naujas technologijas ir dizaino sprendimus bei skatinti ekstremalių sporto šakų kultūrą visame pasaulyje.