Menu
Your Cart

Mergaitiški dviračiai

Dviračiai mergaitėms  yra ne tik nuostabus vaikystės nuotykis su draugais, idealus fizinis parengimas, bet ir puiki transporto priemonė vykstant į mokyklą. Tėvai nupirkę mergaitei dviratį, gali ne tik atsikratyti keleto papildomų atsakomybių vežant ir pasiimant vaiką iš mokyklos, bet ir suteikti jai ypatingus prisiminimus su draugais.

Paprastai mergaitėms svarbu išsirinkti stilingą ir spalvingą dviratį, pabrėžiantį jų asmenybę ir suteikiantį žaismingumo. Sportvision parduotuvėje interrnetu rasite ne vieną stilingą mergaitišką dviratuką, kuris bus patrauklus tiek Jūsų vaikui, tiek Jums.

Kaip išrinkti tinkamą dviratį mergaitei?

Panašiai kaip ir visi kiti modeliai, mergaitiški dviračiai turi būti atidžiai renkami pagal ūgį, svorį ir amžių. 

- Mergaitei nuo 95cm ūgio turėtų būti skirtas vaikiškas 12 colių ratų dviratukas;
- Mergaitei nuo 97 cm ūgio  turėtų būti skirtas vaikiškas 14 colių ratų dviratukas;
- Mergaitei nuo 100 cm ūgio  turėtų būti skirtas vaikiškas 16 colių ratų dviratukas;
- Mergaitei nuo 105 cm ūgio  turėtų būti skirtas vaikiškas 18 colių ratų dviratukas;
- Mergaitei nuo 120 cm ūgio  turėtų būti skirtas vaikiškas 20 colių ratų dviratukas;
- Vaikiškas dviratis mergaitei 24 colių padangomis turėtų būti renkamas, jei ji yra nuo 135 cm ūgio.

Renkantis dviratį pagal mergaitės amžių, svarbu atsižvelgti, jog:

- 3-6 metų mergaitei tiks keturių ratų dviratukas;
- 6-10 metų amžiaus mergaitei jau tiks dviratis be pagalbiniu ratukų, kuris išvaizda yra panašus į suaugusiojo dviratį, tačiau yra lengvesnis ir mažesnis, atitinkamai pagal ūgį;
- Dviračiai mergaitėms nuo 10 metų jau taikomi panašūs kaip suaugusiųjų, tik su reguliuojamu vairu ir sėdyne, kuri prisitaikytų prie atitinkamo jų ūgio.

Kuo skiriasi dviračiai berniukams ir dviračiai mergaitėms?


Turbūt pagrindiniai skirtumai tarp dviračių berniukams ir dviračių mergaitėms slepiasi jų dizaine ir spalvose.

Mergaitės trokšta vairuoti rožinius, baltus, raudonus mergaičių dviračius, kurie pabrėžia, jų mergaitiškumą ir faktą, jog dviratis buvo rinktas būtent joms. Tuo tarpu berniukai niekada nesutiktų vairuot pastarųjų spalvų dviračius ir dažniau renkasi tamsių spalvų dviratukus - juodos, tamsiai mėlynos ar žalios spalvos. Taip pat, mergaitiški dviračiai paprastai būna su tokiais aksesuarais kaip moteriški krepšiukiai, kuriuose jos gali susidėti žaislus ar priešpiečius.

Skiriasi ir dydžių spektras - paprastai merginos yra žemesnės nei vaikinai, todėl dviračių gamintojai joms pritaiko mažesnius išmatavimus nei berniukams. Vienas iš įdomesnių faktų yra toks, jog mergaitės paprastai turi trumpesnius liemenis, dėl to dviračių gamintojai į tai atsižvelgdami gamina mergaitiškus dviračius, kurių pedalus lengva pasiekti būtent merginoms.

Atsižvelgiant į šiuos išvardintus aspektus, Sportvision užtikrina, jog kiekviena mergaitė išsirinks sau patinkantį ir tinkantį dviratuką internetu. Atsižvelgdami į skonio, stiliaus bei sudėjimo skirtumus, mes parduodame dviračius pritaikytus būtent mergaitiškiems poreikiams. Nesidrovėkite atvykti kartu su vaiku ir į fizinę parduotuvę, išbandyti visus turimus modelius ir išsirinkti tike Jums, tiek Jūsų vaikui patraukliausią pirmąjį dviratuką.

Šioje kategorijoje prekių nėra.