Menu
Your Cart

Riedučiai suaugusiems

Riedučiai suaugusiam gali suteikti ne ką mažiau džiaugsmo ir nuotaikingų akimirkų nei vaikui. Tinkamai pasirinkti riedučiai gali būti kelias ne tik į naujai atrastą hobį, bet ir būdas sutvirtinti kūną ir pagerinti emocinę būklę.

Kaip išsirinkti riedučius suaugusiems?

Riedučiai saugusiam sukurti atsižvelgiant į labai įvairų aktyvumo, norų ir pasiruošimo lygį. Sportvision.lt internetinėje parduotuvėje rasite itin gausų spektrą riedučių tipų, priklausomai nuo Jūsų tikslų ir pageidaujamos kainos.

Vieni populiariausių yra fitness tipo riedučiai suaugusiam su 4 ratukais, minkštu batu ir riedučių gale įtaisytais stabdžiais. Jei dar tik pradėjote domėtis šiuo sportu ar norite ramiai riedėti laisvalaikiu parkuose ar kitose vietovėse su gana lygia asfalto danga, nesistengiant demonstruoti ypatingų triukų - tai riedučiai Jums.

Jei jaučiate, jog ramus riedėjimas parkų takais ne Jums ir norite ekstremalaus pasivažinėjimo su pažengusiais triukais, rinkitės manevringesnius riedučių tipus. 

Freeskate tipo riedučiai suaugusiam yra puikus pasirinkimas riedant net ir kiek nelygiomis miesto gatvėms ar norint mokytis triukus. Greitojo riedėjimo Speedskate yra sukurti adrenalino ištroškusiems profesionalams, norintiems išvystyti didelį greitį ir sklandžiai manevruoti. Slalomo riedučiai taip pat tiks greitį mėgstantiems ir rimtai į riedučių sportą žiūrintiems riedutininkams, nes jie padeda idealiai kontroliuoti judesius bei atlikti sudėtingus triukus. Svarbu akcentuoti, jog visi šių riedučių tipai neturi gale įtaisytų stabdžių, todėl nėra specializuoti pradedantiesiems riedutininkams.

Neteko girdėti apie trejų ratukų riedučius? Tai inovatyvi ir itin praktiška naujiena! Riedučiai su trejais dideliais ratukais yra kur kas lengvesni ir kietesni, o tai suteikia greičio pranašumą. Centrinis ratukas paskirsto svorio centrą, o tai reiškia, jog riedutininkui lengviau manevruoti ir atlikti net ir sudėtingiausius triukus bei posūkius. Šio tipo modelis suteiks Jums daugiau pasitikėjimo ir drąsos skriejant dideliu greičiu!SpecifikacijaModelisRaven ProfessionalRūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda / žaliaRatukų diametras70mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-7RėmasPlastikinisKilmės šalisČekija..
Kaina
59.00€
Be PVM:59.00€
Riedučiai Expert Black
Populiarus
Perkant riedučius iš mūsų parduotuvės, po sezono suteikiame NEMOKAMĄ techninę apžiūrą ir ratukų vietų sukeitimą.SpecifikacijaModelisRaven ExpertRūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuodaRatukų diametras76-80mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-7RėmasAliuminisKilmės šalisČekijaKaip išsirinkti?Tai tikriau..
Kaina
69.00€
Be PVM:69.00€
Riedučiai Spirit Black/Mint
Naujiena
SpecifikacijaModelisRaven Spirit RūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda / MėtinėRatukų diametras72mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-7RėmasPlastmasėKilmės šalisČekija..
Kaina
69.00€
Be PVM:69.00€
Riedučiai Advance BIG WHEELS Black/Mint 110mm Riedučiai Advance BIG WHEELS Black/Mint 110mm
Populiarus Laikinai nėra
Brand: Raven
SpecifikacijaModelisAdvance Big WheelRūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda/mėtinėRatukų diametras110mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-7RėmasAliuminisKilmės šalisČekijaKaip išsirinkti?Tai tikriausiai dažniausiai užduodamas klausimas, todėl tikimės jog ši informacija Jums padės priimti tinkamą sprendimą ir ..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
Riedučiai Arden BIG WHEELS
Naujiena
SpecifikacijaModelisRaven ArdenRūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda / MėlynaRatukų diametras100mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-9RėmasAliuminisKilmės šalisČekija..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
Riedučiai Profession BIG WHEELS Black Riedučiai Profession BIG WHEELS Black
Populiarus Laikinai nėra
Brand: Raven
Perkant riedučius iš mūsų parduotuvės, po sezono suteikiame NEMOKAMĄ techninę apžiūrą ir ratukų vietų sukeitimą.SpecifikacijaModelisProfession Big RūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda Ratukų diametras110mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-7RėmasAliuminisKilmės šalisČekijaKaip išsirinkti..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
Riedučiai Pulse Black/Cyan
Populiarus Laikinai nėra
SpecifikacijaModelisRaven PulseRūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda / MelsvaRatukų diametras72mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-5RėmasAliuminisKilmės šalisČekija..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
SpecifikacijaModelisRaven PulseRūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda / RužavaRatukų diametras72mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-7RėmasAliuminisKilmės šalisČekija..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
Riedučiai Pulse Black/Lemon Riedučiai Pulse Black/Lemon
Populiarus
SpecifikacijaModelisRaven PulseRūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda / GeltonaRatukų diametras72mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-7RėmasAliuminisKilmės šalisČekija..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
SpecifikacijaModelisRaven PulseRūšisFitneso (Fitness)SpalvaJuoda / OrandžinėRatukų diametras72mmRatukų kietumas82AGuoliaiABEC-7RėmasAliuminisKilmės šalisČekija..
Kaina
89.00€
Be PVM:89.00€
Riedučiai K2 Power 84
Naujiena Populiarus Laikinai nėra
Brand: K2
SpecifikacijaModelisK2 Power 84RūšisFitnesoSpalvaJuoda/oranžinėRatukų diametras94MMRatukų kietumas80AGuoliaiILQ-7 RėmasKombinuotaKilmės šalisUSA..
Kaina
109.00€
Be PVM:109.00€
Riedučiai K2 Helena 80 W
Naujiena Turime
SpecifikacijaModelisK2 Helena 80RūšisFitnesoSpalvaJuodaRatukų diametras80MMRatukų kietumas80AGuoliaiABEC-5RėmasAliuminisKilmės šalisUSA..
Kaina
115.00€
Be PVM:115.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 103 (9 puslapių)