Menu
Your Cart

Apie mus

Kas mes esame?

Sportvision.lt – specializuota internetinė sporto prekių parduotuvė. Pristatatome prekes visoje Lietuvoje į bet kurį miestą (miestelį, kaimą). Turime specializuotą fizinę parduotuvę Kaune, Savanorių pr. 273

Prekės ženklai

Prekės ženklai Sporten Elan Snowboards Salomon Raven Boards Kdwell Snieglentės Riedučiai Riedlentės

Žodis “Sportvision” direktoriaus


„Džiaugiuosi, kad Jūs apsilankėte mūsų svetainėje. Mūsų parduotuvės įkūrimo principas - kitiems, kaip sau. Prisipažinsiu, pats esu ekstremalaus sporto fanas. Žiemą - snieglentės, vasarą - šuoliai su parašiutais, riedučiai ir kt. Tokio gyvenimo būdo palaikymui reikia nuolat papildyti spintą atitinkamu sporto inventoriumi, bet prieš kelerius metus to inventoriaus paieškos man buvo tikras galvos skausmas, nuolat nerasdavau parduotuvėse man reikalingų daiktų, o ką jau kalbėti apie internetines parduotuves, kuriose be tūkstančio registracijų ir specialių kortelių neįmanoma buvo užsisakyti. Viso to suerzinti ir motyvuoti mes su draugais nusprendėm nesiskųsti, o tiesiog paimti ir įkurti savo parduotuvę, kurioje viskas bus padaryta žmoniškai ir patogiai.“

                                               

11 priežasčių pirkti pas mus1. Pinigų grąžinimo garantija 100%
Prekę galima lengvai grąžinti ir atgauti visus pinigus, jeigu ji jums netiks arba tiesiog nepatiks 30 dienų laikotarpyje. Paprasta ir greita grąžinimo procedūra.

2. Pasaulinio garso sporto prekių ženklai
Sertifikuotų ir oficialių tiekėjų produkcija. Prekiniai ženklai: „Sporten“, „Elan“, „Sims“, „Molten“, „Salamon“, „Raven“ ir kt.

3. Garantinio aptarnavimo terminas 6-12 mėnesių
Jeigu garantinio laikotarpio metu su jūsų įsigyta sporto preke kažkas atsitiks - iš karto kreipkitės pas mus ir mūsų specialistus, mes suteiksime garantinį aptarnavimą arba pakeisime į visiškai naują prekę.

4. Nemokamas pristatymas jau kitą darbo dieną
Užsakymai nuo 130.32€ pristatomi nemokamai jau kitą darbo dieną į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų, o kurjeris visada prieš važiuodamas įteikti užsakymo sutaria patogų pristatymo laiką telefonu. 

5. Pasimatavimo galimybė pristatymo metu
Jūs galite pasirinkti iki 3 bet kurių skirtingų prekių arba dydžių ir galėsite jas pasimatuoti prieš perkant pristatymo metu. Paslauga galioja miestuose: Kaunas, Druskininkai, Vilnius.

6. Lankstūs atsiskaitymo būdai
Galite apmokėti užsakymą Jums patogiu būdu: grynais pinigais prekės pristatymo metu; sėdint namuose per internetinę bankininkystę; 

7. Prekių gyva peržiūra
Absoliučiai visas prekes iš mūsų katalogo galite peržiūrėti gyvai ir nusipirkti mūsų fizinėje parduotuvėje Kaune, Savanorių pr.273. Laukiame Jūsų I-V 10-19h, VI 10-16h.

8. Sporto prekių asortimentas
Dieną ir naktį ieškome naujų tiekėjų ir gamintojų, nuolat stebime sporto inventoriaus naujoves ir jas pateikiame savo klientams. Mūsų kataloge rasite iki 1000 skirtingų sportinių prekių modelių.

9. Lanksti kainų politika
Stengiamės palaikyti demokratiškas sportinių prekių kainas, kurios parenkamos mūsų parduotuvėje pasiūlymų „Ekonom“, „Medium“ ir „Premium“ principu. Tokiu būdu mes turime ką pasiūlyti skirtingų pajamų klientų kategorijoms.

10. Patogus svetainės funkcionalumas
Paprasta užsakymo procedūra - nereikalaujame registruotis ir pildyti šimtų laukų. Konsultuojame telefonu nuo 10:00 iki 19:00. Jums neprisiskambinus visada perskambinsime patys. Išsamiai atsakome į Jūsų klausimus el. paštu arba sms žinute.