Menu
Your Cart

Snieglenčių dėklai

????️???? Snieglenčių krepšiai ir dėklai: saugumas ir stiliaus junginys žiemos nuotykiams! ????????️Žiemos kalnų nuotykiai reikalauja tinkamos įrangos - tai, kurioje snieglenčių krepšiai ir dėklai žiba. Tai ne tik jūsų lentos apsauga, bet ir stiliaus dalis. Leiskite mums supažindinti su šių aksesuarų privalumais!


???? Kodėl verta rinktis mūsų snieglenčių krepšius ir dėklus? ????

????️ Stiliaus ir funkcionalumo sujungimas: Mūsų krepšiai ir dėklai ne tik apsaugo jūsų lentą, bet ir atrodo stilingai ant jūsų nugaros.

????️ Aukštos kokybės medžiagos: Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, kurios užtikrina patikimą apsaugą nuo aplinkos veiksnių.

????️ Universalūs dizainai: Mūsų krepšiai ir dėklai tinkami tiek snieglentėms, tiek šlaitinėms lentoms, todėl jūs galite naudoti juos įvairiose sąlygose.


???????? Snieglenčių krepšiai: Dizainas ir saugumas drauge! ????????️

Snieglenčių krepšiai yra ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi. Dizainas yra svarbus - kodėl neišsiskirti nuo kitų slidininkų kalnuose? Leiskite mūsų krepšiams išreikšti jūsų asmeninį stilių!


???????? Snieglenčių dėklai: Svarbiausias aksesuaras jūsų nuotykiams! ????️????

Snieglenčių dėklai ne tik padeda jums saugiai gabenti savo lentą, bet taip pat užtikrina, kad ji būtų nepažeista ir pasiruošusi kalnų nuotykiams. Nepasiklyskite be šio svarbaus aksesuaro!????️???? [Atraskite mūsų snieglenčių krepšius ir dėklus](https://www.sportvision.lt/snieglenciu-sportas/snieglenciu-deklai)


Snieglentės krepšys Šis snieglentės krepšys rekomenduojamas transportuojant snieglentę.Dydis: 165 cmReguliuojamas diržas nešimui.Užtrauktukas per visą dėklą...
Kaina
39.00€
Be PVM:39.00€
Prodecon Magnum Slidžių/Snieglenčių dėklas
-6 % Laikinai nėra
Brand: Prodecon
Universalus dėklas slidėms, kuriame tilps 2 komplektai slidžių arba snieglentė.Dėklo ilgis reguliuojamas, su ratukais. Svoris ~3,5kg.Matmenys 180x24x36cm...
Kaina
149.00€ 159.00€
Be PVM:149.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)