Menu
Your Cart

Dviračiai Kaune

Didesnis dydžių, spalvų ir modelių pasirinkimas fizinėje parduotuvėje - Kaune, Savanorių pr. 273

Dviračiai – tai vienos iš ekologiškiausių transporto priemonių, naudingos tieks Jums, tiek Jus supančiai aplinkai. Teisingai išsirinkus, Jums nereikės išleisti didelės sumos pinigų jo priežiūrai ir taisymui - ne taip kaip mašinos taisymui. 

Dviračių stabdžiai

Nors dviračių sportas yra gana saugus užsiėmimas, kurį propaguoja tiek Jūsų vaikas, tiek senelė, tačiau su netinkama stabdžių sistema, tai gali tapti itin pavojinga veikla. Dėl šios priežasties, prieš perkant rekomenduojame įsigilinti į siūlomas dviračių stabdymo sistemas.
Dviračiai su diskiniais stabdžiais užtikrins stiprią stabdymo jėgą, didesnį atsparumą drėgmei ir purvui, ilgą tarnavimo terminą ir bendrai modernų dviračio dizainą. 
Dviračiai su V-brake tipo stabdžiais yra pritaikyti kalnų dviračiams. Tačiau pasitaiko, jog būna naudojami ir įprastiems laisvalaikio dviračiams. Pagrindiniai jų privalumai yra tokie, kad jie yra lengvi, ganėtinai nebrangūs ir tinkantys daugumai dviračių modelių, tačiau tokie stabdžiai nėra ilgaamžiai.

Dviračiai Jūsų vaikui

Dviračiai taip yra itin naudingas transportas ir laisvalaikio praleidimo būdas vaikams. Nauji dviračiai tiek mergaitėms, tiek berniukams – tai ne tik fizinio vystymosi, bet ir socializacijos priemonė bendraamžių tarpe. 
Svarbu atkreipti dėmesį, kad kuo mažesnis vaikas, tuo paprastesnis turi būti dviratis. Augant vaikui – auga ir reikalavimai dviračio dydžiui, manevringumui, greičiui, dizainui ir kitiems parametrams. Todėl tam reikalinga ne tik teisingai apskaičiuoti savo biudžetą, bet ir nesodinti vaiko ant per mažo arba per didelio dviračio – dviratį itin svarbu rinkti pagal jo ūgį.

Dviračiai vaikams klasifikuojami:
Dviračiai vaikams nuo 1,5–4 metų amžiaus vaikams arba iki 80–90 cm ūgio - ratų diametras 12 colių;
Dviračiai vaikams nuo 2,5–5 metų amžiaus vaikams arba iki 90–95 cm ūgio - ratų diametras 14 colių;
Dviračiai 3,5–5 metų amžiaus vaikams arba iki 100–110 cm ūgio - ratų diametras ir dviratis 16 colių;
Dviračiai vaikams nuo 5–8 metų amžiaus vaikams arba iki 110–120 cm ūgio - ratų diametras 20 colių;
Vaikiški dviračiai nuo 6–12 metų amžiaus vaikams arba iki 125–135 cm ūgio - ratų diametras ir dviratis 24 colių.
Dviratis turi atitikti vaiko fizinius duomenis ir pagal parametrus turi būti išrinktas toks, kad jis būtų pačiame žemiausiame mechanizmų korekcijos lygyje. Teisingai pasirinksite tada, kai tarp rėmo ir vaiko tarpukojo lieka 5–10 cm erdvė. Toks dviračio dydis avarinėje situacijoje leis vaikui laisvai nušokti nuo dviračio.

Sportvision dviračių kolekcija

Itin gausioje sportivision dviračių kolekcijoje atrasite tiek įprasto modelio dviračius su grandininėmis pavaromis, tiek modernius dviračius su diržine pavara ar net triračius dviračius suaugusiam. Dviračiai internetu čia parduodami ir su labai įvairių pločių ir dydžių ratais - nuo miesto plonų ir siaurų ratų dviračių iki plačių ir storų ratų kalnų ar sporto dviračių.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlome platų pigių dviračių asortimentą – tikrai išsirinksite kokybiškus, patvarius, įvairiaspalvius dviračius suagusiems ar mergaitėms bei dviračius berniukams. 

Dviračiai suagusiems kaina skirsis nežymiai, tačiau bus pritaikyti idealiai jūsų ūgiui ir svoriui. Dviračiai internetu turėtų būti renkami pagal ūgį, amžių, poreikius, o svarbiausia - gera kainą! Visi dviračiai yra itin kokybiški ir net atsiradus poreikiui, jų keitimo dalys nesieks daugiau nei iki 100 eurų sumos. Sportivision.lt dviračiai internetu - pirkite pigiai, greitai ir paprastai!

Nuolat taikome įvairias akcijas, suteikiame visą Jums rūpimą informaciją, tad Jūs turėsite ne tik jums labiausiai patikusį, bet ir puikiai tinkantį dviratį, nes dviračių kainos šioje internetinėje parduotuvėje nesikandžioja. Čia dviračiai pigiau nei kitose internetinėse ar fizinėse Lietuvos parduotuvėse - tai garantuojame. Ne gana to, yra galimybę dviratį įsigyti išsimokėtinai net ir internetu!

Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Mažeikiuose ar bet kuriame Lietuvos kampelyje išsirinkus dviratį internetu pigiau  – pristatysime greitai, pasirinktoje vietoje ir Jums patogiu metu. Pigūs dviračiai čia garantuoti! 

Skambutis WOOM Vienna Auksinis
Populiarus
Toks mažas, bet garsus.Šio varpelio dydžio nevertėtų nuvertinti. Varpelis yra lengvai pasiekiamas nykščiu, laikant rankas ant rankenų. Žalvarinis varpas yra tarsi aukštos kokybės pučiamasis instrumentas, kurio gyvas, tvarus garsas skamba iki 6 sekundžių ir kurio negalima neišgirsti miesto triukšme. ..
Kaina
12.00€
Be PVM:12.00€
Gertuvė + laikiklis WOOM GLUG Stainless Gertuvė + laikiklis WOOM GLUG Stainless
Populiarus
Clean taste, glug after glug. Meet GLUG, our bicycle bottle made of premium toxin-free stainless steel.Every GLUG comes with a bottle cage specially developed for easy access on kid-sized bike frames, featuring a smart side-clip design that makes it simple to slide the bottle in from the side.With i..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
Žibintų komplektas WOOM (Įkraunama nuo USB)
Populiarus
Safe, reliable, simple. Whether in the dark or in the fog, bike lights draw attention to our moving offspring.Certified by the German road traffic licensing regulations StVZO and the Austrian bicycle regulation, the silicon cover on the woom front and rear lights provide unlimited functionality.Moun..
Kaina
39.90€
Be PVM:39.90€
DVIRATIS 12 PUKY YOUKE ULTRAMARINEBLUE
-20 % Laikinai nėra
Brand: PUKY
• Scott Youke 12‘‘ aliuminis rėmas • Standi priekinė šakė • 1 pavaros sistema • V-Brakes stabdžių sistema priekyje / stabdymas pedalais minant atgal • Saugios medžiagos vaikams • Purvasaugiai • Bagažinė PUKY YOUKE 12 yra vaikiškas dviratis visiems, su kuriuo garantuojame išmokti važiuoti dviračiu. N..
Kaina
208.00€ 259.95€
Be PVM:208.00€
Kalnų dviratis: SRėmas - AliuminisŠakė - OlpranStabdžiai - Repute discŠvaistikliai - 42T 170mmRankenėlės - SHIMANO SL-TZ-500Pavarų perjungėjas - Shimano RD-TY21Ratlankiai - Aliuminiai 36HRėmo dydis - SSpalva - MėlynaSvoris - 17kg..
Kaina
220.00€
Be PVM:220.00€
DVIRATIS 16 PUKY YOUKE 16 ŠVIESIAI ŽALIAS
-20 % Laikinai nėra
Brand: PUKY
 Puky YOUKE aliuminis rėmas • Standus amortizatorius • 1 pavaros sistema • V-Brake tipo stabdžiai • Originalūs purvasaugiai • Standartinė bagažinė PUKY YOUKE 16 iš naujo apibrėžia vaikišką dviratį PUKY nuo nulio. Naujausios kartos vaikiški dviračiai garantuoja linksmybes ir mokymosi sėkmę prade..
Kaina
224.00€ 279.00€
Be PVM:224.00€
Vaikiškas dviratis WOOM 1 12" GREEN Vaikiškas dviratis WOOM 1 12" GREEN
Populiarus Laikinai nėra
RėmasAliuminis AA-6061StabdžiaiV-BRAKEŠakėAlu-Gabel • 1" SchaftRatai      Superleichte Soopa-Doopa-Hoops Alu-FelgenSvoris3,00kgSkirtas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus Austrų gamintojo dviratukas/balansinis skirtas vaikams nuo 3-4,5 metų amžiaus arba nuo 95-110cm ūgio...
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Vaikiškas dviratis WOOM 1 12" LIME
Naujiena Laikinai nėra
Brand: WOOM
RėmasAliuminis AA-6061StabdžiaiV-BRAKEŠakėAlu-Gabel • 1" SchaftRatai      Superleichte Soopa-Doopa-Hoops Alu-FelgenSvoris3,00kgSkirtas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus nuo 82cm ūgio..
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Vaikiškas dviratis WOOM 1 12" ORANGE
Naujiena Laikinai nėra
Brand: WOOM
RėmasAliuminis AA-6061StabdžiaiV-BRAKEŠakėAlu-Gabel • 1" SchaftRatai      Superleichte Soopa-Doopa-Hoops Alu-FelgenSvoris3,00kgSkirtas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus nuo 82cm ūgio..
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
RėmasAliuminis AA-6061StabdžiaiV-BRAKEŠakėAlu-Gabel • 1" SchaftRatai      Superleichte Soopa-Doopa-Hoops Alu-FelgenSvoris3,00kgSkirtas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus  Šis spalvingas ir lengvas dviratis yra puikus pasirinkimas jūsų mažojo dviračių entuziasto pirmai dv..
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Vaikiškas dviratis WOOM 1 12" RED Vaikiškas dviratis WOOM 1 12" RED
Populiarus Laikinai nėra
RėmasAliuminis AA-6061StabdžiaiV-BRAKEŠakėAlu-Gabel • 1" SchaftRatai      Superleichte Soopa-Doopa-Hoops Alu-FelgenSvoris3,00kgSkirtas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus nuo 82-100cm ūgio..
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Vaikiškas dviratis WOOM 1 12" SKY BLUE Vaikiškas dviratis WOOM 1 12" SKY BLUE
Laikinai nėra
RėmasAliuminis AA-6061StabdžiaiV-BRAKEŠakėAlu-Gabel • 1" SchaftRatai      Superleichte Soopa-Doopa-Hoops Alu-FelgenSvoris3,00kgSkirtas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus Austrų gamintojo dviratukas/balansinis skirtas vaikams nuo 3-4,5 metų amžiaus arba nuo 95-110cm ūgio...
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 105 (9 puslapių)