Menu
Your Cart

Riedlentės

Šiais laikais riedlentės skirtos ne tik įvairiems triukams atlikti. Šis laisvalaikio būdo praleidimas populiarėja tarp vaikų ir suaugusiųjų: riedlentės vaikams – daugiau pramoga, noras išbandyti vieną ar kitą įmantresnį triuką, o suaugusiems – patogumas keliaujant į darbą, mat šiltuoju metų laiku riedlentes renkasi vietoj automobilio. Kad ir kokie poreikiai bebūtų – kiekvienas išsirinksite sau tinkamiausią ir priimtiniausią variantą.

Renkantis riedlentę visų pirma atsižvelkite į plotį, ilgį, platformos aukštį, ratų dydį, kietumą ir guolius. Riedlentės plotis priklauso nuo Jūsų ūgio, važinėjimo. Nuo platformos aukščio priklauso riedlentės stabilumas: žemesnės riedlentės labiau skirtos triukams, aukštesnės skirtos kruizui. Ratų dydis turi įtakos greičiui ir pagreičiui: kuo didesni ratukai, tuo greitis didesnis, o įsibėgėjimas lėtesnis, o kuo ratukai kietesni, tuo mažiau sukibimo jie turi.
Riedlentę sudaro trys pagrindinės dalys: lenta, ašys ir ratai, kiekvienas iš šių elementų – svarbus, ir visai  nesvarbu, ar tai riedlentė vaikams, ar suaugusiems, ar riedlentė pradedantiesiems, ar profesionalams. Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų poreikių bei važinėjimo įpročių.

Pagal lentos plotį išskiriami keturi pagrindiniai riedlenčių tipai: labai maža, maža riedlentė, vidutinio dydžio ir didelė. Vaikams iki 5 metų amžiaus reikėtų rinktis labai mažą riedlentę arba transformuojamą paspirtuką, kuriame galima pašalinti sėdynę, o vėliau ir visą rėmą, paliekant tik lentą su ašimis ir ratukais. Vyresniems vaikams geriausiai tiktų maža ar vidutinio dydžio riedlentė.

Manevringesnė yra vidutinio dydžio riedlentė, su kuria patogiau atliekami įvairūs triukai, tokias dažniausiai renkasi profesionalai. Didelę riedlentę rekomenduojama įsigyti pradedantiesiems arba  suaugusiems, kurie naudoja ją tik kaip transporto priemonę. Išbandyti patikusią riedlentę galite mūsų  parduotuvėje Kaune!

Mūsų prekių kataloge rasite gausų įvairių rūšių, dydžių, dizainų riedlenčių asortimentą: vaikiškų riedlenčių, kalnų riedlenčių, riedlenčių mergaitėms, berniukams ar suaugusiems. Išsirinkite riedlentę, atitinkančią Jūsų lūkesčius, o internetu riedlentes pirkite pigiau. Riedlentės internetu – tai ne tik geras kokybės ir kainos santykis, bet ir greitas bei patogus apsipirkimas. Riedlentes pristatysime jau kitą dieną – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, kaime!

GAMINTOJAS: BONESDYDŽIAI: 4 VNT..
Kaina
3.00€
Be PVM:3.00€
GAMINTOJAS: MINILOGODYDŽIAI: 1 VNT..
Kaina
3.00€
Be PVM:3.00€
Riedlenčių guolių tepalas..
Kaina
14.00€
Be PVM:14.00€
STRENGTH - 2 RUBBER SHIELDS DEFLECT EVEN MORE HARMFUL DEBRISSPEED - FASTER THAN PREVIOUS GENERATION MINI LOGO BEARINGSEASE - EVEN QUICKER AND EASIER TO CLEAN & SERVICEVALUE - THE BEST VALUE IN SKATEBOARD BEARINGS JUST GOT BETTER..
Kaina
15.00€
Be PVM:15.00€
FEATURESQuantitySet of 8 Bearings TypeABEC 3TYPEABEC 3 - The ABEC scale is essentially a measurement of bearing tolerance for high precision bearings as dictated by the Annular Bearing Engineering Committee (ABEC). The scale runs from ABEC 1 through ABEC 9 using odd integers only. Essentia..
Kaina
15.00€
Be PVM:15.00€
SPECIALI GUOLIŲ VALYMO/PLOVIMO TALPAFEATURESMADE OF FLUORINATED HIGH DENSITY POLYETHYLENE7 SPACERS FOR A GOOD FLUSH IN LESS TIMECLEANS UP TO 8 BEARINGS AT A TIMECLEANS ALL SKATE BEARINGSCLEANING SOLVENTS NOT INCLUDED..
Kaina
16.00€
Be PVM:16.00€
ARDOSI, VALOSI, PAGAMINTI ANDALE FABRIKE...
Kaina
17.00€
Be PVM:17.00€
GAMINTOJAS: SPITFIREDYDŽIAI: ABEC 5..
Kaina
20.00€
Be PVM:20.00€
- pre-lubricated with original Bones Speed Cream- 'Skate Rated' certification- easy-to-clean nylon ball cage- removable rubber shield- extremely long lasting  (w/ proper care and cleaning)- 8 performance bearings included..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
GAMINTOJAS: SHAKE JUNTDYDŽIAI: ABEC 5..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
GAMINTOJAS: SPITFIREDYDŽIAI: ABEC 7..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 97 (9 puslapių)