Menu
Your Cart

Riedlentės

Didesnis dydžių, spalvų ir modelių pasirinkimas fizinėje parduotuvėje - Kaune, Savanorių pr. 273

Šiais laikais riedlentės skirtos ne tik įvairiems triukams atlikti. Šis laisvalaikio būdo praleidimas populiarėja tarp vaikų ir suaugusiųjų. Riedlentės vaikams – daugiau pramoga, noras išbandyti vieną ar kitą įmantresnį triuką, o suaugusiems – patogumas keliaujant į darbą, mat šiltuoju metų laiku riedlentes renkasi vietoj automobilio. Taip pat tai gali būti net unikalus stiliaus pareiškimas - stilinga ornamentuota riedlentė ar šviečianti riedlentė, kuri sukurs ypatingus potyrius riedant miesto gatvėmis nakties metu. Nesvarbu kokie Jūsų poreikiai bebūtų – kiekvienas išsirinksite sau tinkamiausią ir priimtiniausią variantą sportvision.lt internetinėje parduotuvėje.

Renkantis riedlentę visų pirma atsižvelkite į plotį, ilgį, platformos aukštį, ratų dydį, kietumą ir guolius. Riedlentės plotis priklauso nuo Jūsų ūgio, važinėjimo stiliaus. Nuo platformos aukščio priklauso riedlentės stabilumas: žemesnės riedlentės labiau skirtos triukams, aukštesnės skirtos kruizui. Ratų dydis turi įtakos greičiui ir pagreičiui: kuo didesni ratukai, tuo greitis didesnis, o įsibėgėjimas lėtesnis. Kuo ratukai kietesni, tuo mažiau sukibimo su danga jie turi. Lygiai taip pat su guminiais ratukais turėsite geresnę sukibimą su kelio danga, jie geriau sugers smūgius, tačiau jie nepadės išvystyti didelio greičio ir greičiau dėvėsis.

Kokia yra riedlentės struktūra ir tipai? 

Riedlentę sudaro trys pagrindinės dalys: lenta, ašys ir ratai. Kiekvienas iš šių elementų  yra itin svarbus neatsižvelgiant į tai ar riedlentė skirta vaikams, suaugusiems ar pradedantiesiems ir profesionalams. Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų poreikių bei važinėjimo įpročių.

Pagal lentos plotį išskiriami keturi pagrindiniai riedlenčių tipai: labai maža, maža riedlentė, vidutinio dydžio ir didelė. Vaikams iki 5 metų amžiaus reikėtų rinktis labai mažą riedlentę arba transformuojamą paspirtuką, kuriame galima pašalinti sėdynę, o vėliau ir visą rėmą, paliekant tik lentą su ašimis ir ratukais. Vyresniems vaikams geriausiai tiktų maža ar vidutinio dydžio riedlentė.

Yra keletas pagrindinių riedlenčių tipų:

- Plastikinės riedlentės idealiai tiks vaikams, nes jos yra kompaktiškos, lengvos bei greitai ir maloniai rieda gatvėmis.
- Mediniai kruizeriai - tokio tipo riedlentės tinka laisvalaikiui ir įprastiems pasivažinėjimas po miestą.
- Karvingo longboardai - tai riedlentė idealiai tinkanti nuokalnėms ar subtiliems ilgų distancijų posūkiams bei suteikia tokį įspūdį lyg stovėtumėte ant banglentės ir skrietumėte miesto gatvėmis taip, lyg bangomis.
- Downhill/freeride riedlentė - kaip ir turbūt galite suprasti iš pavadinimo, tokios riedlentės sukurtos norintiems leistis kalnais ir išvystyti didelį greitį. Tokios riedlentės sukurtos taip, jog išlaikytų stabilumą ir padėtų patogiai atlikti slydimus.\
- Laisvojo stiliaus (freeride) longboardas - tokio tipo riedlentė sukurta idealiai slysti miesto gatvėmis ir atlinkti sklandžius triukus.


Kaip išsirinkti tinkamą riedlentę?

Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir planų kaip panaudosite riedlentę, turėtumėte atsižvelgti į keletą riedlentės parametrų.

Manevringesnė yra vidutinio dydžio riedlentė, su kuria patogiau atliekami įvairūs triukai - tokias dažniausiai renkasi profesionalai. Didelę riedlentę rekomenduojama įsigyti pradedantiesiems arba  suaugusiems, kurie naudoja ją tik kaip transporto priemonę. Čia svarbu paminėti - išbandyti patikusią riedlentę galite mūsų  parduotuvėje Kaune!

Sportvision riedlentės

Mūsų prekių kataloge rasite gausų įvairių rūšių, dydžių, dizainų riedlenčių asortimentą: vaikiškų riedlenčių, kalnų riedlenčių, riedlenčių mergaitėms, berniukams ar suaugusiems. Išsirinkite riedlentę, atitinkančią Jūsų lūkesčius, o mes garantuosime, jog ją įsigysite pigiai.

Kiek kainuoja riedlentės?

Riedlentės internetu sportvision.lt internetinėje parduotuvėje – tai ne tik geras kokybės ir kainos santykis, bet ir greitas bei patogus apsipirkimas. Riedlentės kaina prieinama net išrankiausiam klientui - svarbiausia atsižvelgti į tai kokio tipo riedlentės ieškote ir kokie parametrai yra patys aktualiausi. Riedlenčių kainos prasideda nuo 69 eurų kainos iki 289 eurų.

Riedlentę pirkti internetu ir geriausią variantą turint omenyje kainos ir kokybės santykį išsirinkti padės mūsų išsamios instrukcijos viršuje bei produktų specifikacijos pasirinkimus atitinkamo tipo produktą.

Riedlentes pristatysime jau kitą dieną – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, kaime!

GAMINTOJAS: MINILOGODYDŽIAI: 1 VNT..
Kaina
3.00€
Be PVM:3.00€
MINILOGO MILITANT S3
Laikinai nėra
STRENGTH - 2 RUBBER SHIELDS DEFLECT EVEN MORE HARMFUL DEBRISSPEED - FASTER THAN PREVIOUS GENERATION MINI LOGO BEARINGSEASE - EVEN QUICKER AND EASIER TO CLEAN & SERVICEVALUE - THE BEST VALUE IN SKATEBOARD BEARINGS JUST GOT BETTER..
Kaina
15.00€
Be PVM:15.00€
SPITFIRE CHEAPSHOTS BEARINGS
Laikinai nėra
FEATURESQuantitySet of 8 Bearings TypeABEC 3TYPEABEC 3 - The ABEC scale is essentially a measurement of bearing tolerance for high precision bearings as dictated by the Annular Bearing Engineering Committee (ABEC). The scale runs from ABEC 1 through ABEC 9 using odd integers only. Essentia..
Kaina
15.00€
Be PVM:15.00€
SPITFIRE CLASSICS BEARINGS
Laikinai nėra
GAMINTOJAS: SPITFIREDYDŽIAI: ABEC 5..
Kaina
20.00€
Be PVM:20.00€
BONES® REDS®
Laikinai nėra
- pre-lubricated with original Bones Speed Cream- 'Skate Rated' certification- easy-to-clean nylon ball cage- removable rubber shield- extremely long lasting  (w/ proper care and cleaning)- 8 performance bearings included..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
GAMINTOJAS: SHAKE JUNTDYDŽIAI: ABEC 5..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
GAMINTOJAS: SPITFIREDYDŽIAI: ABEC 7..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
PIG SELECT CERTIFIEDSINGLE SIDED REMOVABLE SHIELDBLUE HIGH SPEED DELRIN™ BALL RETAINER7 BALL DESIGN, GRADE 10 BALL. BLUE HIGH SPEEDRACES, SUPER FINISHED FOR A FASTER SPIN.SYNTHETIC OIL, LIGHTWEIGHT SILVER SPACERS..
Kaina
30.00€
Be PVM:30.00€
100% ORIGINALASBones gamintojas vienas žinomiausių riedlenčių rinkoje, gamina vienus mėgstamiausių riedėtoju guolių. Guoliukai išardomi juos galima valyti, kad tarnautų ilgiau...
Kaina
39.00€
Be PVM:39.00€
Precision ground, Skate Rated™ Racing bearings by Bones®Removable high-speed Nylon™ ball retainersRemovable Non-Contact frictionless shield for easy cleaningIntegrated bearing spacer to provide perfect 0.400" spacingExtended race replaces need for spacers and washersExtended race provides perfect al..
Kaina
45.00€
Be PVM:45.00€
Features Higher quality steel races, better quality and grade balls, and a superior surface finish.Single, non-contact, removable rubber shield for easy cleaning and less friction.High speed nylon ball retainer for greater strength and speed.Pre-lubricated with Speed Cream™ racing lubricantSkate Rat..
Kaina
45.00€
Be PVM:45.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 107 (9 puslapių)