Menu
Your Cart

Riedlentės

Šiais laikais riedlentės skirtos ne tik įvairiems triukams atlikti. Šis laisvalaikio būdo praleidimas populiarėja tarp vaikų ir suaugusiųjų. Riedlentės vaikams – daugiau pramoga, noras išbandyti vieną ar kitą įmantresnį triuką, o suaugusiems – patogumas keliaujant į darbą, mat šiltuoju metų laiku riedlentes renkasi vietoj automobilio. Taip pat tai gali būti net unikalus stiliaus pareiškimas - stilinga ornamentuota riedlentė ar šviečianti riedlentė, kuri sukurs ypatingus potyrius riedant miesto gatvėmis nakties metu. Nesvarbu kokie Jūsų poreikiai bebūtų – kiekvienas išsirinksite sau tinkamiausią ir priimtiniausią variantą sportvision.lt internetinėje parduotuvėje.

Renkantis riedlentę visų pirma atsižvelkite į plotį, ilgį, platformos aukštį, ratų dydį, kietumą ir guolius. Riedlentės plotis priklauso nuo Jūsų ūgio, važinėjimo stiliaus. Nuo platformos aukščio priklauso riedlentės stabilumas: žemesnės riedlentės labiau skirtos triukams, aukštesnės skirtos kruizui. Ratų dydis turi įtakos greičiui ir pagreičiui: kuo didesni ratukai, tuo greitis didesnis, o įsibėgėjimas lėtesnis. Kuo ratukai kietesni, tuo mažiau sukibimo su danga jie turi. Lygiai taip pat su guminiais ratukais turėsite geresnę sukibimą su kelio danga, jie geriau sugers smūgius, tačiau jie nepadės išvystyti didelio greičio ir greičiau dėvėsis.

Kokia yra riedlentės struktūra ir tipai? 

Riedlentę sudaro trys pagrindinės dalys: lenta, ašys ir ratai. Kiekvienas iš šių elementų  yra itin svarbus neatsižvelgiant į tai ar riedlentė skirta vaikams, suaugusiems ar pradedantiesiems ir profesionalams. Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų poreikių bei važinėjimo įpročių.

Pagal lentos plotį išskiriami keturi pagrindiniai riedlenčių tipai: labai maža, maža riedlentė, vidutinio dydžio ir didelė. Vaikams iki 5 metų amžiaus reikėtų rinktis labai mažą riedlentę arba transformuojamą paspirtuką, kuriame galima pašalinti sėdynę, o vėliau ir visą rėmą, paliekant tik lentą su ašimis ir ratukais. Vyresniems vaikams geriausiai tiktų maža ar vidutinio dydžio riedlentė.

Yra keletas pagrindinių riedlenčių tipų:

- Plastikinės riedlentės idealiai tiks vaikams, nes jos yra kompaktiškos, lengvos bei greitai ir maloniai rieda gatvėmis.
- Mediniai kruizeriai - tokio tipo riedlentės tinka laisvalaikiui ir įprastiems pasivažinėjimas po miestą.
- Karvingo longboardai - tai riedlentė idealiai tinkanti nuokalnėms ar subtiliems ilgų distancijų posūkiams bei suteikia tokį įspūdį lyg stovėtumėte ant banglentės ir skrietumėte miesto gatvėmis taip, lyg bangomis.
- Downhill/freeride riedlentė - kaip ir turbūt galite suprasti iš pavadinimo, tokios riedlentės sukurtos norintiems leistis kalnais ir išvystyti didelį greitį. Tokios riedlentės sukurtos taip, jog išlaikytų stabilumą ir padėtų patogiai atlikti slydimus.\
- Laisvojo stiliaus (freeride) longboardas - tokio tipo riedlentė sukurta idealiai slysti miesto gatvėmis ir atlinkti sklandžius triukus.


Kaip išsirinkti tinkamą riedlentę?

Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir planų kaip panaudosite riedlentę, turėtumėte atsižvelgti į keletą riedlentės parametrų.

Manevringesnė yra vidutinio dydžio riedlentė, su kuria patogiau atliekami įvairūs triukai - tokias dažniausiai renkasi profesionalai. Didelę riedlentę rekomenduojama įsigyti pradedantiesiems arba  suaugusiems, kurie naudoja ją tik kaip transporto priemonę. Čia svarbu paminėti - išbandyti patikusią riedlentę galite mūsų  parduotuvėje Kaune!

Sportvision riedlentės

Mūsų prekių kataloge rasite gausų įvairių rūšių, dydžių, dizainų riedlenčių asortimentą: vaikiškų riedlenčių, kalnų riedlenčių, riedlenčių mergaitėms, berniukams ar suaugusiems. Išsirinkite riedlentę, atitinkančią Jūsų lūkesčius, o mes garantuosime, jog ją įsigysite pigiai.

Kiek kainuoja riedlentės?

Riedlentės internetu sportvision.lt internetinėje parduotuvėje – tai ne tik geras kokybės ir kainos santykis, bet ir greitas bei patogus apsipirkimas. Riedlentės kaina prieinama net išrankiausiam klientui - svarbiausia atsižvelgti į tai kokio tipo riedlentės ieškote ir kokie parametrai yra patys aktualiausi. Riedlenčių kainos prasideda nuo 69 eurų kainos iki 289 eurų.

Riedlentę pirkti internetu ir geriausią variantą turint omenyje kainos ir kokybės santykį išsirinkti padės mūsų išsamios instrukcijos viršuje bei produktų specifikacijos pasirinkimus atitinkamo tipo produktą.

Riedlentes pristatysime jau kitą dieną – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, kaime!

GAMINTOJAS: BONESDYDŽIAI: 4 VNT..
Kaina
3.00€
Be PVM:3.00€
GAMINTOJAS: MINILOGODYDŽIAI: 1 VNT..
Kaina
3.00€
Be PVM:3.00€
Riedlenčių guolių tepalas..
Kaina
14.00€
Be PVM:14.00€
STRENGTH - 2 RUBBER SHIELDS DEFLECT EVEN MORE HARMFUL DEBRISSPEED - FASTER THAN PREVIOUS GENERATION MINI LOGO BEARINGSEASE - EVEN QUICKER AND EASIER TO CLEAN & SERVICEVALUE - THE BEST VALUE IN SKATEBOARD BEARINGS JUST GOT BETTER..
Kaina
15.00€
Be PVM:15.00€
FEATURESQuantitySet of 8 Bearings TypeABEC 3TYPEABEC 3 - The ABEC scale is essentially a measurement of bearing tolerance for high precision bearings as dictated by the Annular Bearing Engineering Committee (ABEC). The scale runs from ABEC 1 through ABEC 9 using odd integers only. Essentia..
Kaina
15.00€
Be PVM:15.00€
SPECIALI GUOLIŲ VALYMO/PLOVIMO TALPAFEATURESMADE OF FLUORINATED HIGH DENSITY POLYETHYLENE7 SPACERS FOR A GOOD FLUSH IN LESS TIMECLEANS UP TO 8 BEARINGS AT A TIMECLEANS ALL SKATE BEARINGSCLEANING SOLVENTS NOT INCLUDED..
Kaina
16.00€
Be PVM:16.00€
ARDOSI, VALOSI, PAGAMINTI ANDALE FABRIKE...
Kaina
17.00€
Be PVM:17.00€
GAMINTOJAS: SPITFIREDYDŽIAI: ABEC 5..
Kaina
20.00€
Be PVM:20.00€
- pre-lubricated with original Bones Speed Cream- 'Skate Rated' certification- easy-to-clean nylon ball cage- removable rubber shield- extremely long lasting  (w/ proper care and cleaning)- 8 performance bearings included..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
GAMINTOJAS: SHAKE JUNTDYDŽIAI: ABEC 5..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
GAMINTOJAS: SPITFIREDYDŽIAI: ABEC 7..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 110 (10 puslapių)