Menu
Your Cart

Slidžių apkaustai

????❄️ Slidžių apkaustai: šiluma ir stilius žiemos nuotykiams ????????️

Raktažodis "slidžių apkaustai" yra žiūrimi kaip esminė dalis žiemos slidinėjimo įrangos. Mūsų slidžių apkaustai ne tik suteikia jums šilumą, bet ir atrodo stilingai!


???? Kokybė ir jaukumas: Mūsų slidžių apkaustai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrindami, kad jūsų kojos būtų šiltos ir saugios.


???? Madingi dizainai: Pasirinkimas svarbus, todėl mes siūlome slidžių apkaustus su įvairiais stiliais, kad galėtumėte pasirinkti tobulą derinį prie savo slidinėjimo rūbų.


????️ Saugumas žiemos metu: Slidžių apkaustai yra svarbi slidininko apsaugos dalis nuo šalčio ir drėgmės.

Slidžių apkaustai: užtikrinkite savo šilumą ir stilių

Nepriklausomai nuo jūsų slidinėjimo patirties lygio, slidžių apkaustai yra būtini žiemos nuotykiams. Suteikite savo kojoms šilumą ir apsaugą žieminiuose slidinėjimo maršrutuose su mūsų slidžių apkaustais!


???? [Pasirinkite geriausius slidžių apkaustus](https://www.sportvision.lt/kalnu-slidinejimas/slidziu-apkaustai)

The Tyrolia Attack² 11 GW is a new version of the proven Tyrolia Attack 11 binding that has been updated to work with more ski boot soles...
Kaina
139.00€
Be PVM:139.00€
Brand: SALOMON
DescriptionProduct DetailsToe PieceAutomatic Wing Adjustment – Automatic adjustment just by stepping-in. You can forget but nevertheless trust your binding!SCP Slider Pedal – Antifriction system to guarantee releaseAdditional FeaturesTitanium – Light material to gain 20..
Kaina
139.00€
Be PVM:139.00€
Apkaustai Atomic N SHIFT 10 MNC Apkaustai Atomic N SHIFT 10 MNC
Tik internetu
UŽSAKOMA. PRISTATYMAS 14.d.dThe unique lightweight ski mountaineering binding Atomic N SHIFT 10 MNC is perfect for both ascent and descent. It will please all touring and freeriding enthusiasts. The low profile base (Low Profile Chassis) ensures better perception of the terrain and perfect..
Kaina
559.00€
Be PVM:559.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)