Menu
Your Cart

Pačiūžos

Renkantis pačiūžas, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į pačiūžų tipą. 

  • Laisvalaikio pačiūžos: jos yra įperkamesnės ir pasižymi paprastesniu dizainu. Tinkamos naudoti ledo arenoje, ant užšalusių vandens telkinių. Pagrindinis dalykas į kurį reikia atsižvelgti perkant šio tipo pačiūžas yra komfortas.
  • Figūrinės pačiūžos yra pritaikytos suktis ir šokti ant ledo. Jos yra lengvos ir tikslios. Jų ašmenys yra ilgesni ir turi dantukus priekyje.
  • Ledo ritulio pačiūžos yra pagamintos iš odos ir sintetinių medžiagų, kad užtikrintu maksimalią apsaugą ir manevringumą. 

Dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

  • Batas: turi būti patogus ir atitikti čiuožimo paskirtį.
  • Ašmenys: trumpesni ašmenys yra manevringesni.  Kuo ašmenys plonesni, tuo jie greitesni, tačiau turi mažiau stabilumo.
  • Dydis: pačiūžų dydis gali nesutapti su batų dydžiais, todėl reikėtų pasimatuoti kelias poras. 

--


⛸️????️ Pačiūžos Kaune: ledo magija miesto širdyje! ????????

Kaunas - tai ne tik istorijos ir kultūros miestas, bet ir vieta, kurioje gyvena pačiūžų aistra ir ledo grožis. Mes kviečiame jus atrasti ledinę magiją mūsų mieste!


???? Kodėl verta rinktis mūsų pačiūžas Kaune? ????

???? Profesionalūs mokytojai: Mūsų profesionalūs instruktoriai suteiks jums reikiamas žinias ir įgūdžius.

⛸️ Įvairios programos: Tai tinka visiems amžiams ir lygiams, nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų.

???? Miesto grožis: Slidinėkite ant miesto ledo, mėgaukitės puikia aplinka tarsi būtumėte lediniame rojuje.


????️???? Pačiūžos Kaune: leiskite širdims tvirtėti ant ledo! ????????

Pačiūžos yra tarsi šokis ant ledo - tai puikus būdas išreikšti save ir pajusti tikrąją ledo dvasią. Su mūsų programa Kaune, kiekvienas gali tapti tikruoju ledo menininku!

???????? [Išbandykite Pačiūžas Kaune](https://www.sportvision.lt/slidinejimas/paciuzos?page=2)

Crowned SONICChildren's ice skates Crowned SONIC with the possibility of size adjustment. They consist of an all-skeletal two-part articulated structure. For maximum comfort, the inside of the shoe is padded.all-skeleton 2-piece articulated construction made of TPE materialpadding of the i..
Kaina
49.00€
Be PVM:49.00€
Pačiūžos Crowned EMILY
Populiarus Laikinai nėra
Crowned EMILYWomen's ice skates Crowned EMILY classic construction designed for recreational skating. The upper is made of synthetic material with water treatment.footwear made of synthetic materials with a waterproof finishankle padding for added comfortquick-drying combed liningstainless stee..
Kaina
59.00€
Be PVM:59.00€
Moteriškos pačiūžos Aria Moteriškos pačiūžos Aria
Laikinai nėra
Madingas retro stilius;Pusiau kietas, lengvas ir tvirtas sintetinės odos apvalkalas;Aukštas aulas suteikia kulkšnies atramą ir apsaugo nuo galimų sužalojimų;Raištelių  užsegimas - stabilizuoja ir tinkamai suveržia koją pagal jus;Anatominė, pritaikyta batų forma;„Trust-Fit-Sytem“ technologijo..
Kaina
69.00€
Be PVM:69.00€
Crowned ATTACK 700Crowned ATTACK 700 skates are the highest line of men's ice hockey skates under the Crowned brand. They are suitable for recreational and hobby hockey players.anatomically shaped shoeone piece constructionstainless steel knifeanatomically shaped tonguequick-drying brushed lini..
Kaina
75.00€
Be PVM:75.00€
Pačiūžos Crowned LUXURY
Laikinai nėra
Crowned LUXURYWomen's ice skates Crowned LUXURY classic construction designed for recreational skating. Ankle padding provides the necessary comfort for the best possible experience. The upper is equipped with a waterproof finish.comfortable shoes with water-repellent finishsoft shoe with ..
Kaina
75.00€
Be PVM:75.00€
Brand: K2
Būklį: naujaK2 Raider pačiūžos yra reguliuojamo ilgio. Dėl pačiūžų konstrukcijos svorio centras yra žemesnis, todėl su jomis daug lengviau čiuožti. Dydis: S (29-34); M (32-37); L (35-40) ..
Kaina
75.00€
Be PVM:75.00€
Brand: K2
 Būklė: naujaJei jūsų vaikas panoro slidinėti, K2 Rink Raven Boa reguliuojamo dydžio pačiūžos yra puikus pasirinkimas. Šiose pačiūžuose yra vandeniui atsparių medžiagų, kad kojoms būtų sausa ir šilta. BOA sistema leis greitai ir patogiai susiveržti pačiūžas.Dydis: S (29-34); M (32-37)..
Kaina
75.00€
Be PVM:75.00€
Pačiūžos   FLORA
Populiarus Turime
Sulov FLORALuxury Sulov Flora skates made of high quality materials complemented by innovative design. The quality shoe made of synthetic leather is built on a new shape of the sole and the knife is made of stainless steel with a TÜV certificate, guaranteeing excellent riding properties. T..
Kaina
85.00€
Be PVM:85.00€
Pačiūžos Rollerblade  black/gold
Populiarus
Brand: Rollerblade
Spark ICE comes with a brand new structure providing better support, enhanced edging as well as manoeuvrability. Together with its new seamless upper, high quality durable mesh, it combines stylish design, stability and performance to create the ideal recreational ice skate. The Thinsulate® liner pr..
Kaina
99.00€
Be PVM:99.00€
Pačiūžos Rollerblade  Men
Populiarus
Brand: Rollerblade
Spark ice  comes with a brand new structure providing better support, enhanced edging as well as manoeuvrability. Together with its new seamless upper, high quality durable mesh, it combines stylish design, stability and performance to create the ideal recreational ice skate. The Thinsulate® li..
Kaina
99.00€
Be PVM:99.00€
Pačiūžos Rollerblade balta/rožine
2-3 Dienos
Brand: Rollerblade
Reguliuojamas pačiūžų modelis puikiai tinka aktyviam čiuožimui ant ledo. Lengvos ir patogios, stabiliai prilaiko koją, apsaugo nuo šalčio ir kulkšnies traumų. Fiksavimo sistema, susidedanti iš trijų elementų - sagtis, raišteliai ir dirželis - yra patogi ir užtikriną kojos stabilumą. Su bato didinimo..
Kaina
99.00€
Be PVM:99.00€
Pačiūžos Rollerblade juoda/zalia reguliuojamas dydis
Populiarus
Brand: Rollerblade
Reguliuojamas pačiūžų modelis puikiai tinka aktyviam čiuožimui ant ledo. Lengvos ir patogios, stabiliai prilaiko koją, apsaugo nuo šalčio ir kulkšnies traumų. Fiksavimo sistema, susidedanti iš trijų elementų - sagtis, raišteliai ir dirželis - yra patogi ir užtikriną kojos stabilumą. Su bato didinimo..
Kaina
99.00€
Be PVM:99.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)