Menu
Your Cart

K2 riedučiai

K2 RIEDUČIAI - VERTINANTIEMS KOKYBĘ


Riedučiai – itin populiarus ir daugelio mėgstamas aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas. O taip yra todėl, nes skrieti riedučiais yra ir naudinga, ir smagu – intensyviai dirba kojų raumenys, pamirštamas stresas, užplūsta teigiamos emocijos. 


Rinkoje riedučių pasirinkimas – itin gausus. Tačiau gali būti sunku atrasti labiausiai tinkamus riedučius. Vertinančių kokybę, maksimalų komfortą ir stilingą dizainą pasirinkimas – K2 riedučiai. Patikėkite, riedėti riedučiais dar niekuomet nebuvo taip patogu ir malonu, kai ant jūsų kojų – K2 riedučiai – pažymėti aukščiausios kokybės ženklu.


K2 RIEDUČIŲ PRIVALUMAI


K2 riedučiai rinkoje yra žinomi ir itin vertinami jau ne vieną dešimtmetį. Kokie šių riedučių privalumai? Vienas svarbiausių – kokybė. Reikėtų pažymėti, kad K2 riedučiai gaminami naudojant moderniausias technologijas, o jų vidinis batas („soft boot“)  išsiskiria minkštumu, patogumu ir puikia ventiliacija. Svarbu yra tai, kad šiuose riedučiuose kojos jaučiasi maksimaliai komfortiškai, o dėl nepriekaištingos oro cirkuliacijos vidiniame bate – neprakaituoja, nesukaista, netinsta. Būtent dėl šių priežasčių K2 riedučiai rinkoje yra pažįstami kaip vieni iš lyderių tarp aukščiausios klasės riedučių gamintojų. Taip pat reikėtų išskirti ir kitus šių riedučių privalumus:

  • Manevringumas. Su K2 riedučiais be didelio vargo apvažiuosite įvairias kliūtis, jie puikiai rieda net ir esant nelygiems paviršiams.
  • Saugumas. Šie riedučiai yra stabilūs ir tvirti, tad jais važiuoti yra itin saugu tiek pradžiamoksliams, tiek jau patyrusiems riedutininkams. Be to, daugelis K2 riedučių turi modernią stabdymo sistemą, kas yra saugumo garantas.
  • Lengvumas. Riedėkite su šiais riedučiais taip tarsi sklęstumėte oru. K2 riedučiai visiškai nevaržo judesių, ant kojų nesijaučia jokio sunkumo ir su jais ne tik lengva važiuoti, bet ir neštis ten, kur tik panorėsite.
  • Ilgaamžiškumas. K2 riedučių kokybė lėmė tai, kad su šiais riedučiais jausitės ne tik patogiai bei maloniai, bet ir naudositės ilgai.
  • Stilingumas. Tai bus itin stilingas jūsų pasirinkimas. Šių riedučių asortimentas išsiskiria spalvų bei dizainų įvairove, todėl čia madingus ir gražius riedučius gali atrasti kiekvienas. Derėtų išskirti, kad kalbant apie stilingą dizainą ypatingas dėmesys yra skiriamas moterims. Tad K2 riedučiai idealiai tinka toms dailiosios lyties atstovėms, kurios nori būti fiziškai aktyvios ir išlikti žavios bei stilingos. 


KAS SVARBU RENKANTIS RIEDUČIUS?


Žinoma tam, kad K2 riedučiai jus džiugintų visomis prasmėmis prieš juos renkantis būtina atkreipti dėmesį į kelis svarbius niuansus:

  • Išsirinkite tinkamo dydžio riedučius. Privalu pabrėžti, kad geriausia yra rinktis vienu dydžiu didesnius riedučius nei jūsų batų dydis. Tai svarbu todėl, nes koja riedučiuose neturi jautis suvaržyta, suspausta, o pirštai negali remtis į riedučių priekį. Tačiau ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kad riedučiai nebūtų per laisvi. Reikėtų įsiminti, kad per laisvi riedučiai sukelia pavojų rimtai susižeisti. Nežinote, koks riedučių dydis jums tiktų labiausiai? Visuomet galite pasitarti su Sportivision specialistais, kurie padės išsirinkti geriausiai jums tinkančius riedučius.
  • Atkreipkite dėmesį į riedučių ratukų dydį. Jei jums reikalingas greitis, tuomet rinkitės riedučius su dideliais ratukais. Na, o jei dar nesate pasiruošę skrieti lyg vėjas, tuomet jums puikiai tiks riedučiai su mažesniais ratukais.
  • Priderinkite riedučius prie savo įvaizdžio. Mėgstate išsiskirti, esate ryški asmenybė? Tuomet rinkitės spalvingus K2 riedučius. O galbūt jums labiau prie širdies praktiški sprendimai? Tuomet tamsesnių atspalvių, tačiau ne ką mažiau stilingi K2 riedučiai bus tobulas pirkinys.


ATRASKITE SAVO RIEDUČIUS SPORTVISION


Galima drąsiai teigti, kad K2 riedučiai nepalieka abejingo nei vieno riedučių entuziasto. Maksimalus komfortas ir nepriekaištinga kokybė įkvepia daugiau laiko praleisti gryname ore, sklandžiai ir maloniai riedant riedučiais. Tokiomis akimirkomis norite pasimėgauti ir jūs? Tuomet atraskite savo K2 riedučius gausiame Sportvision asortimente.


Pas mus jūsų laukia didelis dydžių bei modelių pasirinkimas, tad tikrai išsirinksite tokius riedučius, kokių norite. O svarbiausia, jog įsigysite ne tik savo svajonių riedučius, bet tai padarysite ir labai greitai, paprastai bei už geriausią kainą. Nedelskite ir kartu su mumis riedėkite į aktyvų, patogų bei kokybišką laisvalaikį.

Vaikiški riedučiai K2 Marlee Beam
Tik internetu
Brand: K2
Rato skersmuo72 mm (S dydis = 70 mm)Ratų kietumas80AGuoliaiABC 3RėmasFTBĮsijungimasklasikinis raištelisStabdisTaipSpalvavioletinė , juoda , mišriPRISTATYMAS TRUNKA IKI 14 D.D ..
Kaina
119.00€
Be PVM:119.00€
Vaikiški riedučiai K2 MARLEE LTD Vaikiški riedučiai K2 MARLEE LTD
Tik internetu
Brand: K2
Rato skersmuo72 mmRatų kietumas80AGuoliaiABC 3RėmasFTB – sudėtinisStabdisTaipSpalvavioletinė , juoda , lašišosPRISTATYMAS TRUNKA IKI 14 D.D ..
Kaina
119.00€
Be PVM:119.00€
Vaikiški riedučiai K2 RAIDER BEAM
Tik internetu
Brand: K2
Rato skersmuo   72 mm (S dydis = 70 mm)Ratų kietumas  80AGuoliai ABC 3Rėmas  FTBUžsegimas:  klasikinis raištelisStabdisTaipSpalva : žalias , juodas , mišrusPRISTATYMAS TRUNKA IKI 14 D.D ..
Kaina
119.00€
Be PVM:119.00€
K2 KINETIC 80 M riedučiai
Tik internetu
Brand: K2
Rato skersmuo80 mmRatų kietumas80AGuoliaiABEC5RėmasFBI kompozitinis plastikasUžsegimasGreitieji nėriniai, sagtis, VelcroBatų medžiagaK2 Softboot®StabdisTaipSpalvajuoda , raudonaPRISTATYMAS TRUNKA IKI 14 D.D ..
Kaina
139.00€
Be PVM:139.00€
K2 KINETIC 80 W riedučiai K2 KINETIC 80 W riedučiai
Tik internetu
Brand: K2
Rato skersmuo80 mmRatų kietumas80AGuoliaiABEC5RėmasFBI kompozitinis plastikasUžsegimasGreitieji nėriniai, sagtis, VelcroBatų medžiagaK2 Softboot®StabdisTaipSpalvajuoda , balta , violetinėPRISTATYMAS TRUNKA IKI 14 D.D ..
Kaina
139.00€
Be PVM:139.00€
Riedučiai K2 ALEXIS 80 PRO
Laikinai nėra
Brand: K2
Guoliai ABEC 5 Tvirtinimas K2 Speed Lacing Rato kietumas 80 A Didžiausia apkrova 100 kg Tipas Fiksuoto dydžio Ratų skersmuo 80 mm Ratukų medžiaga Poliuretano guma..
Kaina
169.00€
Be PVM:169.00€
Riedučiai K2 F.I.T 80 PRO
Turime
Brand: K2
Solid F.B.I. composite frame which absorbs vibrationsComfortable and breathable shoe material – K2 Softboot©Lacing: Speed LacingBearings: ABEC 5Wheel material: PU rubberWheel hardness: 80 AWheel size: 80 mm..
Kaina
169.00€
Be PVM:169.00€
Riedučiai K2 Velocity Sport 84W
Populiarus Turime
Brand: K2
Wheel diameter84 mmWheel hardness80ABearingsABEC5FrameStamped AluBrakeIncludedColourlack, pink..
Kaina
189.00€
Be PVM:189.00€
Moteriški riedučiai K2 ALEXIS 80 ALU Moteriški riedučiai K2 ALEXIS 80 ALU
Tik internetu
Brand: K2
Rato skersmuo80 mmRatų kietumas80AGuoliaiABEC5Rėmasaliuminio rėmasĮsijungimasGreitieji nėriniai, sagtis, VelcroBatų medžiagaK2 Softboot®StabdisTaipSpalvajuoda , pilka , turkio PRISTATYMAS TRUNKA IKI 14 D.D ..
Kaina
199.00€
Be PVM:199.00€
Moteriški riedučiai K2 ALEXIS 80 PRO Moteriški riedučiai K2 ALEXIS 80 PRO
Tik internetu
Brand: K2
Rato skersmuo80 mmRatų kietumas80AGuoliaiABEC5RėmasFBI – sudėtinis rėmasĮsijungimasGreitieji nėriniai, sagtis, VelcroBatų medžiagaK2 Softboot®StabdisTaipSpalvajuoda , violetinė PRISTATYMAS TRUNKA IKI 14 D.D ..
Kaina
199.00€
Be PVM:199.00€
Riedučiai K2 Alexis 84 Pro Riedučiai K2 Alexis 84 Pro
Laikinai nėra
Brand: K2
Perkant riedučius iš mūsų parduotuvės, po sezono suteikiame NEMOKAMĄ techninę apžiūrą ir ratukų vietų sukeitimą.„Rollerblade Macroblade 80 Black/Lime 2021“ Riedučiai yra skirtos vyrams, ypač pradedantiesiems ar atsitiktiniams riedutininkams, ieškantiems patobulintos, aukštes..
Kaina
199.00€
Be PVM:199.00€
Riedučiai K2 F.I.T 80 ALU Riedučiai K2 F.I.T 80 ALU
Laikinai nėra
Brand: K2
Perkant riedučius iš mūsų parduotuvės, po sezono suteikiame NEMOKAMĄ techninę apžiūrą ir ratukų vietų sukeitimą.„Rollerblade Macroblade 80 Black/Lime 2021“ Riedučiai yra skirtos vyrams, ypač pradedantiesiems ar atsitiktiniams riedutininkams, ieškantiems patobulintos, aukštes..
Kaina
199.00€
Be PVM:199.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (2 puslapių)