Menu
Your Cart

Snieglentės

 

Snieglentės: jauna, tačiau sparčiai populiarėjanti sporto šaka.

Jos atsirado palyginus neseniai, XX a. viduryje, norint sukurti “žiemai skirtas banglentes”. Pirmoji snieglentė buvo pagaminta iš dviejų sujungtų slidžių. Tikrosios, mums pažįstamos snieglentės, pradėtos gaminti 1977 m. Šiuo metu jau žinome nemažai su jomis susijusių prekinių ženklų pavadinimų: Burton, Capita, Flow, FTWO, Gnu, HEAD, K2, Lib tech, NIDECKER, Nitro, Palmer ir t. t. Tai rodo, koks populiarus yra snieglenčių sportas.

Renkantis snieglentes, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos punktus:

       Snieglentės tipas. Jib/Rails snieglentė yra trumpa, besilankstanti išilgai bei sukimo metu. Ji sukurta parkams, mažiems tramplinams ar leistis nuo kalvos tiesiog gatvėje. Freestyle snieglentės 4 - 5 cm ilgesnės, manevringesnės bei lankstesnės. Tinkamos bet kokio dydžio šuoliams, vamzdžiams, turėklams, leidimuisi įvairiais paviršiais bei užmiesčio tramplinais. All-Mountain snieglentės 3 - 4 cm ilgesnės už Freestyle. Jos turi mažiau išlinkusius šonus bei yra gana lanksčios. Šios snieglentės universalios, tinkamos įvairiems paviršiams ir trasoms. Freeride skirtos dideliems greičiams, purioms pusnims bei gąsdinantiems kalnų tarpekliams. Jos turi ilgesnes briaunas, giliam sniegui pritaikytas formas bei gerai sugeria vibraciją.

       Snieglentininko ūgis ir svoris. Dažniausiai ant kiekvienos snieglentės gamintojas nurodo rekomendacijas. Tinkamas snieglentės plotis yra toks, kai Jūsų pirštai ir kulnas (su batu ir snieglentės apkaustais) yra išsikišę už lentos apie 1 cm. Snieglentė vaikui, turi būti kur kas mažesnė nei suaugusiojo, atitinkamai pagal jo ūgį ir svorį. Per didelė vaikiška snieglentė bus sunkiai valdoma. Vaikams skirtos snieglentės kaina paprastai būna kur kas pigesnės nei suaugusiems.

       Snieglentės išlenkimas. Camber snieglentės gerai sukimba su paviršiumi, lengvai įsibėgėja. Jos tinkamos leistis tiek išlygintu, tiek puriu sniegu. Zero - plokščio išlenkimo lentos, universalesnės nei Camber, ypatingai gerai tinka ant turėklų. Rocker išlenkimo snieglentės labiau tinka atsipalaidavimui, pramogavimui parkuose. Šiuo metu populiarėja hibridinio išlenkimo snieglentės, kurios yra universalesnės, tinkamos įvairesnėms sąlygoms.

Pradedantiesiems snieglentininkams įrangą patartina nuomotis. Vėliau, įsitikinus, kad šis sportas Jums tinka, jau galėsite investuoti į kokybišką, Jums tinkančią snieglentę. Mūsų parduotuvėje Kaune, Savanorių pr. 273 yra didelis snieglenčių pasirinkimas. Mielai pakonsultuosime Jus visais su snieglentėmis susijusiais klausimais. Norimas prekes galima išsirinkti ir internetu.


DescriptionBumper - toe and heel protector SNB. The bumper serves to protect the tip and heel of the snowboard. It is attached using rivets or screws. ..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
Brand: 4UNIQ
Flat topRef location centered134 cm..
Kaina
150.00€
Be PVM:150.00€
Carvomat pro carbon167W..
Kaina
150.00€
Be PVM:150.00€
Snieglentė 157
Turime
Brand: NIDECKER
NideckerConcept Series 157Swiss Design...
Kaina
170.00€
Be PVM:170.00€
Snieglentė Hatchey Kid Green
Naujiena
TIK INTERNETUDėl patvarios konstrukcijos Hatchey snieglentė yra skirta  visiems pradedantiesiems ar šiek tiek pažengusiems mažiesiems snieglentininkams, norintiems pereiti į kitą lygį, mėgautis nesibaigiančiais slidinėjimais  ir pramogomis visuose kalnuose.ROCKERRocker – dar vadinamas „atv..
Kaina
179.00€
Be PVM:179.00€
Snieglentė Hatchey Junior Color Snieglentė Hatchey Junior Color
Naujiena
TIK INTERNETUDėl savo konstrukcijos vaikiška laisvojo stiliaus snieglentė idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Medžio šerdis ir dviašis laminatas užtikrina optimalų kietumą ir lengvą valdymą vaikams.ROCKERRocker – dar vadinamas „atvirkštiniu kampu“ – palengvina važiavimą ir ..
Kaina
189.00€
Be PVM:189.00€
Snieglentė Hatchey Color Mix Snieglentė Hatchey Color Mix
Naujiena
TIK INTERNETUJaunuolių  laisvojo stiliaus snieglentė  yra puikus įrankis visiems jauniems čiuožėjams, norintiems patobulinti savo važiavimą sniego parke ir trasose. Dėl rokerio posūkio snieglentę lengva valdyti ir taip užtikrinamas maksimalus  valdymas ant lentos.ROCKERRocker – d..
Kaina
209.00€
Be PVM:209.00€
Snieglentė Hatchey Fox Snieglentė Hatchey Fox
Naujiena
TIK INTERNETUŠi snieglentė yra idealus pasirinkimas visiems jauniesiems, norintiems smagiai praleisti laiką sniego parkuose, pudroje ir prižiūrimose šlaituose. Optimalus kietumas ir svirties įlinkis garantuoja maksimalią snieglentės valdymą ir puikų manevringumą.ROCKERRocker – dar vadinamas „at..
Kaina
209.00€
Be PVM:209.00€
Snieglentė Hatchey Junioir Blue Snieglentė Hatchey Junioir Blue
Naujiena
TIK INTERNETUSnieglentė Hatchey Junior puikus pasirinkimas  dėl savo patvarios konstrukcijos. Jis skirtas visiems pradedantiesiems ar šiek tiek pažengusiems mažiesiems snieglentininkams, norintiems pereiti į kitą lygį, mėgautis nesibaigiančiais pasivažinėjimais ir pramogomis visuose kalnuo..
Kaina
209.00€
Be PVM:209.00€
La Hache Wide 157cmFlex rating: 7West Snowboards...
Kaina
250.00€ 499.00€
Be PVM:250.00€
Six Carro 160Artist edition AMKA Made in Tunisia...
Kaina
250.00€ 499.00€
Be PVM:250.00€
West SnowboardsLa Hache163 cm..
Kaina
250.00€ 499.00€
Be PVM:250.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 36 (3 puslapių)