Menu
Your Cart

Snieglentės

 

Kaip Išsirinkti Snieglentę: Jūsų Gidas Į Puikias Žiemos Pramogas


Sveiki, žiemos sporto mėgėjai! Ar svarstote, kaip išsirinkti tinkamą snieglentę? Rinktis snieglentę gali būti sudėtinga, bet tinkamas pasirinkimas užtikrins geriausią patirtį ant sniego. Šiame gide pateiksime svarbiausius aspektus, kuriuos reikia įvertinti renkantis snieglentę.


Snieglentės Dydis ir Forma

Snieglentės dydis turėtų atitikti jūsų ūgį ir svorį. Per ilga snieglentė bus sunkiau valdoma, o per trumpa – nebus stabilu. Forma taip pat yra svarbi: pradedantiesiems tinka simetriškos snieglentės, pažengusiems – asimetriškos.

Važiavimo Stilius ir Poreikiai

Apsvarstykite savo važiavimo stilių. Ar mėgstate greitį ir aštrius posūkius, ar esate mėgėjas, kuriam patinka lėtas ir ramus važiavimas? Jūsų stilius ir poreikiai padės nuspręsti, kokia snieglentė jums labiausiai tinka.


Renkantis snieglentes, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos punktus:

       Snieglentės tipas. Jib/Rails snieglentė yra trumpa, besilankstanti išilgai bei sukimo metu. Ji sukurta parkams, mažiems tramplinams ar leistis nuo kalvos tiesiog gatvėje. Freestyle snieglentės 4 - 5 cm ilgesnės, manevringesnės bei lankstesnės. Tinkamos bet kokio dydžio šuoliams, vamzdžiams, turėklams, leidimuisi įvairiais paviršiais bei užmiesčio tramplinais. All-Mountain snieglentės 3 - 4 cm ilgesnės už Freestyle. Jos turi mažiau išlinkusius šonus bei yra gana lanksčios. Šios snieglentės universalios, tinkamos įvairiems paviršiams ir trasoms. Freeride skirtos dideliems greičiams, purioms pusnims bei gąsdinantiems kalnų tarpekliams. Jos turi ilgesnes briaunas, giliam sniegui pritaikytas formas bei gerai sugeria vibraciją.

       Snieglentininko ūgis ir svoris. Dažniausiai ant kiekvienos snieglentės gamintojas nurodo rekomendacijas. Tinkamas snieglentės plotis yra toks, kai Jūsų pirštai ir kulnas (su batu ir snieglentės apkaustais) yra išsikišę už lentos apie 1 cm. Snieglentė vaikui, turi būti kur kas mažesnė nei suaugusiojo, atitinkamai pagal jo ūgį ir svorį. Per didelė vaikiška snieglentė bus sunkiai valdoma. Vaikams skirtos snieglentės kaina paprastai būna kur kas pigesnės nei suaugusiems.

       Snieglentės išlenkimas. Camber snieglentės gerai sukimba su paviršiumi, lengvai įsibėgėja. Jos tinkamos leistis tiek išlygintu, tiek puriu sniegu. Zero - plokščio išlenkimo lentos, universalesnės nei Camber, ypatingai gerai tinka ant turėklų. Rocker išlenkimo snieglentės labiau tinka atsipalaidavimui, pramogavimui parkuose. Šiuo metu populiarėja hibridinio išlenkimo snieglentės, kurios yra universalesnės, tinkamos įvairesnėms sąlygoms.

Pradedantiesiems snieglentininkams įrangą patartina nuomotis. Vėliau, įsitikinus, kad šis sportas Jums tinka, jau galėsite investuoti į kokybišką, Jums tinkančią snieglentę. Mūsų parduotuvėje Kaune, Savanorių pr. 273 yra didelis snieglenčių pasirinkimas. Mielai pakonsultuosime Jus visais su snieglentėmis susijusiais klausimais. Norimas prekes galima išsirinkti ir internetu.

❄️???? Snieglentės: Head, Arbor, Burton, K2, Ride, Rossignol, Capita - atraskite savo aistrą žiemos kalnams! ????️⛷️
Snieglentės yra daugiau nei tik priemonė judėti per sniegą - tai yra nuotykio, jausmo ir laisvės būdas. Head, Arbor, Burton, K2, Ride, Rossignol ir Capita - šie prekių ženklai atstovauja aukščiausios kokybės ir stiliaus slidinėjimo pasaulį.

???? Kodėl verta rinktis mūsų snieglentes? ????

????️ Dizainas ir Stilius: Mūsų snieglentės atrodo puikiai, nes tai yra ne tik priemonė - tai stiliaus pasirinkimas.

⛷️ Našumas ir Valdymas: Head, Arbor, Burton, K2, Ride, Rossignol ir Capita snieglentės užtikrina puikų sukibimą su sniegu ir lengvą valdymą.

????️ Prekių Ženklų Pasitikėjimas: Pasirinkdami vieną iš šių prekių ženklų, jūs pasirinksite patikimumą ir kokybę.

????❄️ Jūsų snieglentė - jūsų nuotykiai! ⛷️????️
Pasirinkite savo nuotykius su Head, Arbor, Burton, K2, Ride, Rossignol ir Capita snieglentėmis ir patirkite aistrą žiemos kalnams!

DescriptionBumper - toe and heel protector SNB. The bumper serves to protect the tip and heel of the snowboard. It is attached using rivets or screws. ..
Kaina
25.00€
Be PVM:25.00€
Carvomat pro carbon167W..
Kaina
150.00€
Be PVM:150.00€
Snieglentė 157
Turime
Brand: NIDECKER
NideckerConcept Series 157Swiss Design...
Kaina
170.00€
Be PVM:170.00€
TIK INTERNETUDėl patvarios konstrukcijos Hatchey snieglentė yra skirta  visiems pradedantiesiems ar šiek tiek pažengusiems mažiesiems snieglentininkams, norintiems pereiti į kitą lygį, mėgautis nesibaigiančiais slidinėjimais  ir pramogomis visuose kalnuose.ROCKERRocker – dar vadinamas „atv..
Kaina
179.00€
Be PVM:179.00€
TIK INTERNETUDėl savo konstrukcijos vaikiška laisvojo stiliaus snieglentė idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Medžio šerdis ir dviašis laminatas užtikrina optimalų kietumą ir lengvą valdymą vaikams.ROCKERRocker – dar vadinamas „atvirkštiniu kampu“ – palengvina važiavimą ir ..
Kaina
189.00€
Be PVM:189.00€
TIK INTERNETUJaunuolių  laisvojo stiliaus snieglentė  yra puikus įrankis visiems jauniems čiuožėjams, norintiems patobulinti savo važiavimą sniego parke ir trasose. Dėl rokerio posūkio snieglentę lengva valdyti ir taip užtikrinamas maksimalus  valdymas ant lentos.ROCKERRocker – d..
Kaina
209.00€
Be PVM:209.00€
TIK INTERNETUŠi snieglentė yra idealus pasirinkimas visiems jauniesiems, norintiems smagiai praleisti laiką sniego parkuose, pudroje ir prižiūrimose šlaituose. Optimalus kietumas ir svirties įlinkis garantuoja maksimalią snieglentės valdymą ir puikų manevringumą.ROCKERRocker – dar vadinamas „at..
Kaina
209.00€
Be PVM:209.00€
TIK INTERNETUSnieglentė Hatchey Junior puikus pasirinkimas  dėl savo patvarios konstrukcijos. Jis skirtas visiems pradedantiesiems ar šiek tiek pažengusiems mažiesiems snieglentininkams, norintiems pereiti į kitą lygį, mėgautis nesibaigiančiais pasivažinėjimais ir pramogomis visuose kalnuo..
Kaina
209.00€
Be PVM:209.00€
Snieglentė Raven Aura 135cm, 140cm, 145cm, 150cm, 155cm
Tik internetu
Ieškote idealios snieglentės, kuri būtų tinkama tiek pradedančioms, tiek patyrusioms snieglentėms? „Raven Aura“ yra tobula pasirinkimas jūsų žiemos sportui!❄️Pagrindinės savybės:Universalumas: Tinka įvairiems šlaitams ir sniego sąlygoms.Valdymas: Hibridinis profilio dizainas su plokščiu centru užtik..
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Snieglentė Raven Candy 138cm, 150cm
Tik internetu
Raven Candy snieglentė – tai puikus pasirinkimas ✨ snieglentininkėms, kurios ieško ne tik stilingos, bet ir funkcionalios lentos. Ši moteriška snieglentė sukurta tiems, kas nori lengvai mokytis ir tobulėti ant sniego❄️.Candy modelis suteikia puikų atleidimą klaidoms, todėl yra idealus variantas prad..
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Snieglentė Raven Core Junior 140cm, 145cm
Tik internetu
Snieglentė Raven Core Junior – tobula pradžia jauniesiems snieglentininkams! Tai puikiai subalansuota vaikiška lenta, leidžianti mažiesiems mokytis ir augti kartu su savo snieglentės įgūdžiais. Su šia lenta, vaikai jausis pasitikintys ant kalno ir greitai pasieks naujas aukštumas! Raven Core Ju..
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Snieglentė Raven Dwarf 150cm, 155cm, 157cm, 160cm + W
Tik internetu
Snieglentė Raven Dwarf – tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis kalnų malonumais su kompaktiška ir dinamiška lenta!⚡ Tai yra "freestyle" tipo snieglentė, kuri dėl savo lankstumo ir kompaktiškumo puikiai tinka akrobatiniam čiuožimui ir triukams tiek parke, tiek už jo ribų.Raven Dwarf išs..
Kaina
229.00€
Be PVM:229.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 62 (6 puslapių)